اینکه شعار کاکا را برای من می‌خوانند باورنکردنی است

براهیم دیاز امروز یک بار دیگر برای میلان تاثیر گذار ظاهر شد و گل پیروزی بخش این تیم را به ثمر رساند....

به گزارش "ورزش سه"، میلان در یک مسابقه دشوار و به لطف گل دقیقه ۸۶ براهیم دیاز موفق شد اسپتزیا را شکست دهد و سه امتیاز ارزشمند کسب کند؛ دیاز در دقیقه ۸۲ به جای فرانک کسیه به زمین مسابقه آمد و تنها چهار دقیقه بعد از حضور در زمین موفق شد گل سه امتیازی روسونری را به ثمر برساند.

براهیم دیاز بعد از پایان بازی گفت: "بازی با اسپتزیا همیشه پیچیده است زیرا آنها فوتبال خوبی بازی می کنند، به ویژه در ورزشگاه خودشان. آنها خوب بازی کردند اما ما سخت می‌جنگیدیم، در کنار هم بودیم، سعی می کردیم گلزنی کنیم و من بسیار خوشحالم زیرا این وضعیت پیچیده ای است که ما توانستیم از آن خارج شویم."

مسئولیت پوشیدن شماره ۱۰ میلان: "من مسئولیت پذیری را دوست دارم. هر کاری که انجام می دهم، برای تیم است. احساس می کنم تیم به من ایمان دارد و این مهمترین چیز است. ما بازیکنان با استعدادی در این تیم داریم و می توانیم خیلی جلو برویم."

هواداران میلان اخیراً برای تشویق براهیم دیاز از همان شعاری استفاده می کنند که پیش از این آن را درمورد کاکا سر می دادند. براهیم در این باره گفت: "این درباره اسطوره میلان، کاکا است و باور نکردنی است که بشنوم هواداران ما این شعار را به من تقدیم می کنند."

تگ ها


کاکا تیم ملی برزیل براهیم دیاز آث میلان فوتبال جهان برزیل فوتبال