اینیستا: امیدوارم روزی دوباره به بارسلونا برگردم

اسطوره بارسلونا از علاقه‌اش به بازگشت به بارسلونا گفته است...

اینیستا می گوید بارسلونا می توانست در سال های اخیر لیگ قهرمانان عملکرد بهتری داشته باشد.

به گزارش مدال، آندرس اینیستا، هافبک 34 ساله اسپانیایی که با بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به تمام افتخارات ممکن دست یافته، حالا فوتبالش را در ویسل کوبه ژاپن دنبال می کند. به گزارش مارکا، اینیستا در مصاحبه با Club del Deportista در خصوص حسرت فوتبالی اش گفت:

"دوست داشتم برای دفعات بیشتری لیگ قهرمانان را فتح کنم اما فکر می کنم مردم باید به آن چه که کسب کرده اند افتخار کنند چون آن دستاوردها باعث خوشحالی شان شده است. رئال مادرید در سال های اخیر قهرمان اروپا شده اما بازهم هواداران این تیم از بابت عدم قهرمانی تیمشان در لالیگا و قهرمانی تیم رقیب ناراحت هستند. برعکس این قضیه برای بارسلونا هم صادق است. بارسلونا در سال های اخیر تیمی داشت که می توانست در لیگ قهرمانان بهتر عمل کند."

وی در خصوص تصمیم جدایی اش از بارسلونا گفت:

"من همیشه احساس مهم بودن در بارسلونا را داشتم. تصمیم گرفتم باشگاه را ترک کنم چون لحظه ای که حس کردم دیگر همه کار برای بارسلونا کرده ام، فرا رسیده است. من برای بارسلونا تمام تلاشم را انجام دادم و وجودم را آن جا گذاشتم. تصمیم گرفتم تا چشم انداز، کشور، رویاها و اهدافم را تغییر دهم. این چیزی بود که بدن و ذهنم فرمان می داد. "

هافبک سابق بارسلونا در خصوص بازگشت به این تیم در آینده افزود:

"بازگشت به بارسلونا و آموزش به جوانان؟ اگر فقط من تصمیم گیرنده بودم این کار را می کردم اما نمی دانیم که در آینده چه اتفاقی می افتد. اکنون طرح ریزی برنامه های بلند مدت سخت است اما امیدوارم فرصت بازگشت به بارسلونا برای انجام کاری که واجد شرایط آن باشم را پیدا کنم."

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال