اینیستا: دوران من در بارسا تمام شده بود/ از بازی مقابل بارسا لذت بردم

پس از اینکه برای اولین بار آندرس اینیستا با پیراهن ویسل کوبه ژاپن برابر بارسلونا به میدان رفت، وی در مورد جدایی از آبی‌ناری‌ها و وضعیتش در فوتبال ژاپن صحبت کرد...

کاپیتان اسبق بارسلونا گفت:  پس از جدایی از بارسلونا حالا در جای دیگری به طریق دیگری از فوتبال لذت می‌برم. همین که هم تیمی‌های سابق را دیدم، مرا خیلی خوشحال کرد و در مجموع این بازی یک خاطره خوب بود.

به گزارش مدال، آندرس اینیستا، اسطوره بارسلونا مدعی شد از ترک این تیم پشیمان نیست.
اینیستا که حالا 35 ساله است، تابستان سال گذشته به بیش از دو دهه حضورش در بارسلونا پایان داد تا راهی ویسل کوبه ژاپن شود. تیمی که مالکش، رئيس کمپانی اسپانسر بارسلونا، راکوتن است. بارسا از همین رو امسال در راکوتن کاپ شرکت و دیداری دوستانه با ویسل کوبه برگزار کرد تا بدین ترتیب، اینیستا برای اولین بار در عمرش، رو به روی بارسا قرار بگیرد.
به گزارش سایت گل، کاپیتان ویسل کوبه می‌گوید:
نه. نه. پشیمانی نه. پشیمانی کلمه بیش از اندازه بزرگی است که بتوان روی احساس فعلی من زد. همیشه این را گفته‌ام که اگر قدرت و انگیزه لازم را برای ادامه دادن در بارسلونا داشتم، ترجیح می‌دادم یک سال دیرتر به ویسل کوبه بیایم و حالا با پیراهن بارسا مقابل این تیم قرار بگیرم. ولی واقعیت این است که دوران من در بارسا تمام شده بود. حالا در جای دیگری به طریق دیگری از فوتبال لذت می‌برم. از بازی مقابل بارسا لذت بردم. همین که هم تیمی‌های سابق را دیدم، مرا خیلی خوشحال کرد و در مجموع این بازی یک خاطره خوب بود.

بیشتر بخوانید:

یورگن کلوپ بهترین سرمربی سال آلمان شد

تگ ها


آندرس اینیستا بارسلونا ویسل کوبه جی لیگ ژاپن لالیگا بارسلونا لالیگا فوتبال