اینیستا: مقابل بارسلونا قرار گرفتن، عجیب است

آندرس اینیستا اسطوره باشگاه بارسلونا حس عجیبی از قرار گرفتن مقابل تیم سابقش دارد...

آندرس اینیستا چند روز دیگر برای اولین بار برابر تیم سابقش بارسلونا به میدان خواهد رفت.

به گزارش مدال، آندرس اینیستا سال گذشته از بارسلونا به ویسل کوبه ژاپن پیوست. فردا دقیقاً یک سال از انتقال او به این تیم ژاپنی خواهد گذشت و ستاره اسپانیایی از زندگی در ژاپن بسیار خوشحال و راضی است.

بارسا که برای یک اردوی یک هفته ای در ژاپن حضور دارد، یک بازی دوستانه برابر ویسل کوبه انجام خواهد داد که از حیث رویارویی اینیستا با تیم سابقش، جذابیت‌های زیادی خواهد داشت.

اینیستا در همین رابطه به اسپورت گفت: "بدون شک این یک بازی خاص برای من خواهد بود. بازی مقابل تیم محبوبم و اینکه برابر بوسکتس، آلبا و راکیتیچ قرار بگیرم، برایم عجیب است. روز هیجان انگیزی برایم خواهد بود و امیدوارم همه به خصوص هواداران ویسل از این بازی لذت ببرند و شاهد یک دیدار تماشایی باشیم."

اینیستا ادامه داد: "از حضور در ژاپن راضی و خوشحالم و خانواده ام اینجا احساس راحتی می‌کنند؛ با وجود اینکه سبک زندگی در ژاپن کاملاً با اسپانیا متفاوت است. راستش دوست داشتم فوتبالم را در بارسا تمام می‌کردم ولی حالا از تجربه بازی در ژاپن راضی هستم. نمی‌توانم بگویم دلم برای بارسا و بازی در نوکمپ تنگ نمی‌شود. تشویق هواداران و لطفی که همیشه به من دارند را فراموش نخواهم کرد."

اخبار مرتبط:

والورده: من به فلسفه بارسلونا وفادارم

تگ ها


اسطوره بارسلونا آندرس اینیستا ویسل کوبه راکوتن کاپ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال