اینیستا: هیچ مشکلی در زمان بحث درباره تمدید قراردادم پیش نیامد

اینیستا مدعی شده است مذاکرات برای تمدید قراردادش بسیار خوب پیش رفته است ......

اینیستا مدعی شده است مذاکرات برای تمدید قراردادش بسیار خوب پیش رفته است.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، آندرس اینیستا ستاره بارسلونا روز جمعه قرارداد جدیدی را با بارسلونا امضا کرد که به استناد این قرارداد تا پایان دوران فوتبالش در این تیم توپ خواهد زد. این بازیکن ملی پوش بعد از تمدید دوباره قرارداد با آبی و اناری ها چنین گفت:

هیچ بحث و مشکلی بین من و باشگاه وجود نداشت. ساده است که همه چیز باید مسیر طبیعی خود را طی کند. باید صحبت کنید تا به نقطه مشترکی برسید. اگر این اتفاق باید زودتر می افتاد یا به شکل دیگری رقم می خورد، من در مورد آن چیزی نمی دانم. اما به هر حال شرایط این گونه رقم خورد.

می دانم دنیای فوتبال چگونه است. فصل قبل به نظر می رسید به پایان خط رسیده ام. اما این فصل به نظر می آید دوباره متولد شده ام. ذهن و بدنم را به خوبی می شناسم، ضمن این که هر بازیکنی به خوبی از پتانسیل و توانایی خود آگاه است. می خواهم از شرایطم لذت ببرم و به افتخارآفرینی با بارسلونا ادامه دهم.

اینیستا ۳۳ ساله که در ۱۲ سالگی به آکادمی بارسلونا ملحق شد موفق شده با این تیم فاتح ۳۰ جام معتبر شود. او در این فصل در شش بازی از هفت مسابقه بارسلونا در لالیگا از ابتدا به میدان رفته است.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال