اینیستا و آمار پایین دقایق بازی در فصل جاری

آندرس اینیستا، ستاره با تجربه خط میانی بارسلونا هجدهمین بازیکن در لیست بارسلونا از لحاظ دقایق حضور در زمین در فصل جاری است ......

 آندرس اینیستا، ستاره با تجربه خط میانی بارسلونا هجدهمین بازیکن در لیست بارسلونا از لحاظ دقایق حضور در زمین در فصل جاری است.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، البته با این تفاسیر احتمالا در جدال حساس چهارشنبه شب بارسلونا در برابر منچسترسیتی، شاهد حضور او در ترکیب اصلی لوییس انریکه خواهیم بود. انریکه در فصل جاری در بسیاری از بازی های به اینیستا استراحت داده است و از بین بازیکنان نامدار بارسلونا، فقط پابلو آلکاسر با 172 دقیقه از او آمار پایین تری دارد. ایسنستا در فصل جاری در 4 مسابقه و تنها 226 دقیقه در ترکیب بلوگرانا به میدان رفته است.

 

همچنین این هافبک 32 ساله در تیم ملی نیز وضعیت مشابهی دارد و در دو بازی اخیر لاروخا، مسابقه را از روی نیمکت آغاز کرده است. البته اینیستا در مقاطعی از فصل نیز مصدوم بود اما حالا در آمادگی کامل به سر می برد و می تواند در جدال حساس با شاگردان گواردیولا در صورت صلاحدید انریکه از ابتدا بازی کند.

 

در فصل اول حضور انریکه و تا این مقطع، اینیستا 433 دقیقه و در فصل دوم 360 دقیقه به میدان رفته بود که حالا این آمار به 226 دقیقه تقلیل یافته است.

تگ ها


فوتبال