این استراماچونی، آن استراماچونی!

استراماچونی به طرز عجیبی تغییر نظر می دهد، او در مورد فرهاد مجیدی و رحمان رضایی کاملا تغییر موضع داد....

به گزارش مدال، اگر چه هر استقلالی دوست داشت استراماچونی که تیم خوبی ساخته بود در این تیم می ماند و آن را برای نیم فصل دوم تقویت می کرد و شرایط خوبی ایجاد می کرد و به همین دلیل هم بود که هوادار استقلال دلش را کف دستش گرفت و به صورت میلیونی از این مربی خارجی حمایت کرد اما واقعیت اینست که استراماچونی تناقض های بسیاری از خود نشان داد که در صورت بررسی توسط همان هواداران عاشق هم قابل نقد و بررسی و شک بود. 

این فرهاد مجیدی؛ آن فرهاد مجیدی!
استراما چونی در ابتدای فصل دستیاری فرهاد مجیدی را نپذیرفت. خیلی ها از تصمیم او حتی حمایت هم کردند به هر حال هیچ مربی دوست ندارد کنار دست خودش آلتر ناتیو خودش را بنشاند. اما به هر حال استراماچونی فرهاد را برای دستیاری در استقلال پس زد و در ادامه قربانی را هم به عنوان دستیار قبول نکرد. همان مرد ایتالیایی اما امروز برای فرهاد صوت می فرستد و از این مربی حمایت می کند! 

این رحمان رضایی؛ آن رحمان رضایی!
این تناقض بسیار عجیب تر می شود وقتی به یاد می آوریم که رحمان رضایی در ابتددای فصل به دلیل رفاقت با پاستور لو پشت میز مذاکره برای استرا بود و اتفاقا استراماچونی او را به عنوان دستیار معرفی می کرد اما باشگاه استقلال به دلیل پرسپولیسی بودن رحمان او را رد می کرد اما همان رحمان وقتی در برنامه ورزش از شبکه دو برخی موارد را عنوان کرد شد یک پرسپولیسی از دید استراماچونی!
استرا معترض شد که چرا یک پرسپولیسی را برای مذاکره با او یا وکیلش فرستاده اند در حالی که رحمان یکی از عناصر مهم مذاکره با این مرد ایتالیایی در ابتدای فصل بود و حتی گزینه دستیاری!
در واقع به نظر می رسد استراماچونی هم برای نیامدن هر بهانه ای را عنوان می کند حتی مذاکره با رحمان، رفیق عزیز پاستور لو و خودش!

این استراماچونی؛ آن استراماچونی!
اینکه چه اتفاقی برای استراماچونی رخ داده که او از این رو به آن رو شده است بر هواداران استقلال پوشیده است اما امروز حتی عاشق ترین هوادار استقلال هم می تواند با اندکی دقت تناقض های استراماچونی را متوجه شود. او نمی خواست بیاید، مثل کالدرون که نمی خواهد بیاید، شاید مثل میلیچ که تردید دارد بیاید وگرنه اگر به خواستن بود، شیخ دیاباته حتی با وجود به هم ریختن شرایط منطقه هم با هواپیما به ایران آمد و انگیزه آقای گلی را برای این بازگشت عنوان کرد! 


بیشتر بخوانید:
یک پرسپولیسی دستیار استراماچونی/ روزهای پرحاشیه در انتظار رحمان رضایی

فرهاد مجیدی دستیار دوم استراماچونی می شود؟!

نهار مشترک رحمان رضایی و استراماچونی با حضور یک استقلالی!

 

تگ ها


استراماچونی استقلال اخبار نقل و انتقالات بازگشت فرهاد مجیدی رحمان رضایی مذاکره استراماچونی استقلال آندره آ استراماچونی فرهاد مجیدی لیگ برتر فوتبال