این بار نمی‌توانستیم با درخواست پرسپولیس موافقت کنیم

مربی تیم پیکان معتقد است یک ماه بازی نداشتیم و به همین دلیل در سه بازی اخیر به نتایجی بهتر از یک تساوی و دو باخت نرسیدیم ......

مربی تیم پیکان معتقد است یک ماه بازی نداشتیم و به همین دلیل در سه بازی اخیر به نتایجی بهتر از یک تساوی و دو باخت نرسیدیم.

حمید مطهری مربی تیم پیکان معتقد است بازی با پرسپولیس می‌تواند شروع تازه‌ای برای تیم‌شان باشد. 
* مسئولان پرسپولیس معتقدند بازیکن به اندازه کافی ندارند و خواستار تعویق زمان بازی با تیم پیکان شده‌اند؟
حرف دوستان پرسپولیسی برای ما محترم است. پرسپولیس تیمی بوده که خودم سابقه بازی در آن را دارم و برای این تیم همیشه احترام زیادی قائل بوده و هستم. یک بار هم به خاطر مسابقات آسیایی و در‌گیر بودن این تیم با آن مسابقات با خواسته باشگاه پرسپولیس موافقت کردیم؛ نایب‌قهرمانی سرخپوشان را هم تبریک می‌گوییم، اما این بار نمی‌توانستیم با خواسته جدید آن‌ها موافقت کنیم، چون خودمان ضرر می‌کردیم. در مورد بازیکن هم باید بگویم هر تیم تعداد خاصی بازیکن دارد و با محدودیت‌هایی مواجه است و ما تیم‌ها باید از خواسته سازمان لیگ تمکین کنیم. 
* چرا در سه بازی اخیر فقط یک امتیاز کسب کرده‌اید؟!
تعطیلی مسابقات به ضرر ما شد، چون در چهار بازی برد‌های خوبی داشتیم، اما یک ماه بازی نداشتیم و به همین دلیل در سه بازی اخیر به نتایجی بهتر از یک تساوی و دو باخت نرسیدیم. 
* اما بازی با پرسپولیس می‌تواند شروع جدیدی برای تیم پیکان باشد؟
بالاخره این یک حقیقت است که بازیکنان ما برای این دیدار انگیزه زیادی دارند. 
* بعضی‌ها می‌گویند مهدی شیری برای بازی با پرسپولیس عمداً در بازی قبلی اخراج شده تا در بازی با تیم آینده اش نباشد؟!
این تفکر راجع به بازیکنی مانند مهدی شیری درست نیست. آن زمان که ما بازی کردیم اصلاً تاریخ بازی با پرسپولیس اعلام نشده بود که بازیکن پیکان بخواهد خودش را عمداً محروم کند. این تفکر راجع به بازیکن تیم ما درست نیست. مهدی شیری یکی از بهترین بازیکنان ما بوده و هست و تا زمانی که در پیکان است با تمام وجود در تمرینات و بازی‌های تیم ما حضور خواهد داشت.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال