این بار پرسپولیسی‌ها بدون اعتصاب گلایه دارند

عدم پرداخت مطالبات بازیکنان پرسپولیس که از فصل گذشته به جای مانده روحیه آنها را در آستانه برگزاری اردوی اروپایی پایین آورده است ......

عدم پرداخت مطالبات بازیکنان پرسپولیس که از فصل گذشته به جای مانده روحیه آنها را در آستانه برگزاری اردوی اروپایی پایین آورده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر شانزدهم با 66 امتیاز و 9 امتیاز اختلاف نسبت به استقلال تیم دوم جدول باعث شد تا هواداران پرسپولیس فصل رؤیایی را پشت سر بگذارند اما از طرف دیگر بازیکنان پرسپولیس که نقش اصلی در این موفقیت را داشتند با چالش های مالی مواجه شده که هنوز حل نشده و در حالیکه کمتر از 4 هفته دیگر لیگ برتر هفدهم آغاز می شود هنوز هم این مسائل ادامه دارد.

بازیکنان پرسپولیس هنوز 20 درصد از قرارداد فصل هفدهم خود را از این باشگاه طلب دارند که هنوز این مبلغ به آنها پرداخت نشده است. 

از طرف دیگر پاداش قهرمانی مقتدرانه بازیکنان پرسپولیس در لیگ برتر به آنها داده نشده اما سرخپوشان هنوز به صورت جدی نسبت به این مسئله واکنشی نشان ندادند هرچند که آنها دیگر به دنبال تعطیلی تمرین و اعتصاب نیستند بلکه به دنبال راه حلی هستند تا صدای مشکلاتشان به گوش مسئولان باشگاه رسیده و بازیکنان بتوانند به حق و حقوق قانونی خود برسند.

عدم پرداخت پاداش قهرمانی، پرداخت نشدن 20 درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته و عملی نشدن آپشن های توافق شده تا این لحظه که خبر روی خروجی خبرگزاری فارس می رود باعث ناراحتی بازیکنان پرسپولیس شده است. این در حالی است که شاگردان برانکو طبق برنامه صبح فردا راهی اوکراین خواهند شد تا اردوی آماده سازی خود را در شهر کیف دنبال کنند و سپس به آلمان می روند تا با استقلال بازی کنند و عدم پرداخت حق و حقوق آنها باعث شده تا روحیه سرخپوشان در آستانه این اردوی اروپایی، پایین بیاید.

عملکرد مناسب تیم پرسپولیس در فصل گذشته انتظارات هواداران این تیم را به حق بالا برده است و این موضوع می طلبد که در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر، با پرداخت به موقع، بازیکنان این تیم با روحیه مناسبی وارد کارزار لیگ برتر شوند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال