این تازه شروع من در بایرن مونیخ است

لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ امیدوار است در آینده بیشتر در ترکیب قرار گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، لوکاس هرناندز سال گذشته و به عنوان گرانقیمت ترین خرید تاریخ بایرن مونیخ با رقم ۸۰ میلیون یورو راهی این تیم شد. اما مصدومیت های متوالی کار لوکاس هرناندز برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت را دشوار ساخته و او امیدوار است بتواند خودش را به هانسی فلیک ثابت کند.

لوکاس هرناندز گفت: "این درست است که مدت زمان طولانی چند بازی پشت سر هم به طور کامل انجام نداده ام. سال گذشته با توجه به آسیب دیدگی برایم پیچیده پیش رفت، اما ذهنیت من این است که تلاش کرده و به کار خود ادامه دهم، این تازه نقطه شروع من در این باشگاه بزرگ بوده است.

من علاقه دارم همیشه در ترکیب ثابت بایرن مونیخ قرار گیرم و در تمرینات با تمام وجود تلاش خواهم کرد تا سرمربی متوجه شود در صورت نیاز می تواند روی من حساب کند، اما نیمکت نشینی پیچیده است. خیلی با هانسی فلیک حرف نمی زنم، من آلمانی بلد نیستم و او نیز اسپانیایی یا فرانسوی صحبت نمی کند، بنابراین برقراری ارتباط مناسب پیچیده است. در تمرینات سعی می کنم همه تلاش خود را انجام دهم تا در نهایت برای چند دقیقه هم که شده در ترکیب بایرن قرار گیرم.

قهرمانی در لیگ قهرمانان؟ کسب موفقیت وقتی بازی می کنید و هنگامیکه در ترکیب قرار نمی گیرد دو حس متفاوت است. اما من سعی می کنم به جای تنها ماندن و ناراحتی، روحیه مثبت خود را حفظ کرده و لبخند بزنم."

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک