این تیم عربستانی، با نادر محمدی قهرمان می شود

خط کشی عجیب استادیوم جدید تیم أبها عربستان، باعث بازتاب هایی در فضای مجازی این کشور شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه کشور عربستان خود را برای میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۷ آماده می کند، تصاویری از استادیوم جدید تیم أبها این کشور، باعث بازتاب های زیادی در فضای مجازی عربستان شده است.


نواف الاسیوی خبرنگار عربستانی در صفحه توئیتر خود عکسی از استادیوم جدید أبها را منتشر کرده که نکته جالب این استادیوم، خط کشی عجیب و غریب محوطه جریمه است به نحوی که خط کشی این منطقه، تقریبا به خط طولی ورزشگاه چسبیده است.


نواف الاسیوی در این باره نوشته است: «باور کنید یا نکنید، خط محوطه جریمه فقط یک متر از خط طولی فاصله دارد. باور کنید یا نکنید، از تأسیس این موسسه ۱۰ سال می گذرد و آنها بر اساس این رزومه کارشان را انجام می دهند که خروجی کار آنها را مشاهده می کنید... در سال ۲۰۲۱ میلادی، در قوی ترین و گرانترین لیگ آسیا، این استادیوم باشگاه أبها در عربستان سعودی است!»


نکته جالب، واکنش کاربران عربستانی به استادیوم جدید أبها است. کاربری با توجه به فاصله کم خط عرضی با خط محوطه جریمه نوشته است: «اجازه بدهید آنها با آن بازیکن ایرانی که بلد است چگونه پرتاب اوت بفرستد (نادر محمدی) قرارداد امضا کنند. آنها با او، قهرمان لیگ می شوند.»


در ادامه نیز کاربران عربستانی با قراردادن کامنت ها و نظرات مختلف، در خصوص ضعف زیرساختاری در عربستان به بحث و گفتگو پرداخته و حتی عده زیادی درخواست میزبانی عربستان برای جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ را به سخره گرفته اند. این در حالی است که ایران نیز برای میزبانی این رقابت ها درخواست خود را ارسال کرده است.


کاربری عربستانی خطاب به نواف الاسیوی خبرنگار مشهور سعودی نوشته است:
مهندسان و سرپرستان استادیوم های ما باید پاسخگو باشند. منطقی نیست که استادیوم های ما بد باشند.

نواف الاسیوی نیز در پاسخ گفته است: تازه آنها منتظر هستند تا جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ را برگزار کنند

تگ ها


نادر محمدی عربستان سعودی پیکان تهران