این جا کسی جونیور را دوست ندارد!

کار برای براندائو تمام شده و کالدرون باید دست از سر این مهاجم و به ویژه هواداران پرسپولیس بردارد.چرا که رفته رفته حضور این بازیکن در ترکیب برای هواداران و اهالی فوتبال و حتی بازیکنان پرسپولیس به یک حساسیت تبدیل شده است...

کار برای براندائو تمام شده و کالدرون باید دست از سر این مهاجم و به ویژه هواداران پرسپولیس بردارد.چرا که رفته رفته حضور این بازیکن در ترکیب برای هواداران و اهالی فوتبال و حتی بازیکنان پرسپولیس به یک حساسیت تبدیل شده است

به گزارش مدال،سرخپوشان پایتخت در شرایطی موفق به پیروزی مقابل پیکان شدند که گابریل کالدرون، 2 مهاجم مورد انتقاد خود یعنی علی علیپور و جونیور براندائو را از ابتدا در ترکیب اصلی این تیم قرار داده بود. این دو که تا اینجای فصل موفق به گلزنی نشده بودند، امید داشتند تا بتوانند در بازی با پیکان این طلسم را بشکنند اما براندائو در طول 45 دقیقه نخست به حدی ضعیف عمل کرد که سرانجام توسط سرمربی تعویض شد.

او در نیمه اول 8 پاس داد که تنها 6 تا از آن ها صحیح بودند. این پاس ها هیچ کدام کلیدی نبودند و در واقع اثر مثبتی در نمایش تیم پرسپولیس نداشتند. وی همچنین هیچ سانتر درستی هم روی دروازه انجام نداد و حتی یک شوت به سمت دروازه پیکان شلیک نکرد.

براندائو در این فرصت 45 دقیقه ای بدترین نمایش خود را ارائه کرد و چه بسا اگر زمان بیشتری را در زمین سپری می‌کرد، نمایش او بیشتر روی اعصاب اهالی فوتبال سوهان می کشید.

براندائو در چند نوبت و در چند قدمی دروازه نشان داد که حتی توان کنترل یک توپ ساده را هم ندارد و هنوز معلوم نیست دلیل این همه پافشاری کالدرون برای استفاده از این بازیکن برزیلی چیست.

مهاجمی که هفت هفته از ليگ گذشته و هنوز گلى را به ثمر نرسانده است.البته که علیپور نیز هنوز موفق به گلرنی نشده اما این مهاجم مازنی در زمین هرکاری می کند جز گلزنی. برخلاف جونیور که در زمین هیچ کاری نمی کند.به طوری که بازى بسيار ضعيف او انتقادات زيادى را متوجه خودش و كادرفنى پرسپوليس كرده است. جونيور به قدرى بد بوده كه حالا همگان روی یک نکته به اتفاق نظر رسیده اند:"خروج از لیست سرخ ها و تمام!"

در این میان فقط یک سوال باقی می ماند و آن این است، آن هایی كه ٥٥٠ هزار دلار براي این بازیکن قرارداد نوشتند اگر قرار بود از جيب شان هم هزينه كنيد باز هم اورا جذب می کردند؟

به هرحال آن طور که به نظر می رسد کار برای براندائو تمام شده و کالدرون باید دست از سر این مهاجم و به ویژه هواداران پرسپولیس بردارد.چرا که رفته رفته حضور این بازیکن در ترکیب برای هواداران و اهالی فوتبال و حتی بازیکنان پرسپولیس به یک حساسیت تبدیل شده است.این یک رویداد کاملا ملموس است که حالا،این جا دیگر کسی براندائو را دوست ندارد.تا جایی که حتی برخی بازیکنان پرسپولیس نیز از حضور او در ترکیب و پولی که قرار است بگیرد شاکی اند.اگر شک دارید مصاحبه های بازیکنان پرسپولیس را جدی تر بخوانید!

بیشتربخوانید:

براندائو:پدرم هر روز می‌گوید چرا گل نمی‌زنی/نمی‌توانم نقدها را بخوانم

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران کسی جونیور را دوست ندارد جونیور براندائو یادداشت اختصاصی