این جوان خوش تیپ خواهان ریاست رئال مادرید است! (عکس)

احتمالا شاهد حضور یک نام غیرمنتظره در انتخابات ریاست باشگاه رئال مادرید خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، انریکه ریکلمه، تاجر ۳۲ ساله و موفق در بخش انرژی های تجدیدپذیر، در مورد قصد خود برای حضور در انتخابات ریاست باشگاه رئال مادرید و رقابت با فلورنتینو پرز صحبت کرده است. ال کنفیدنشیال نقل قولی از ریکلمه با این مضمون داشته است: "یا حالا یا در آینده، می خواهم رئیس رئال مادرید بشوم." هدف او استفاده از یک هیئت مدیره فوق حرفه ای و نه فقط استفاده از دوستان برای انتقال باشگاه به سطح متفاوتی است.

انریکه ریکلمه پسر یکی از اعضای هیئت مدیره در دوران ریاست رامون کالدرون بر رئال مادرید بوده و اخیرا شرط ۲۰ سال عضویت در باشگاه برای ریاست را پشت سر گذاشته است.  سرمایه گذاری او تابستان سال ۲۰۲۰ با رقم تقریبا ۳۰۰ میلیون یورو سراسر آمریکای جنوبی باعث شده ریکلمه با تضمین تقریبا ۱۰۰ میلیون یورویی (۱۵٪ بودجه) وارد رقابت شود. شرط دشوار دیگری که اساسنامه برای نامزد شدن برای ریاست باشگاه رئال مادرید تعیین کرده است.

همه در باشگاه از نام این تاجر جوان موفق و اهداف او برای حضور در انتخابات اطلاع دارند. انریکه ریکلمه گفت: "یک موضوع سخنرانی و وعده هاست است و دیگری واقعیت ها. پرز بدون شک بهترین رئیس جمهور تاریخ است. اما پس از او ما روسای خوب دیگری نیز داشته ایم. اما در میان همه آنها اقدامات فلورنتینو پرز فوق العاده بوده و او خدمات درخشانی برای باشگاه انجام داده است. اما این باشگاه نیاز به تغییر دارد."

ریکلمه ئذ این سالها در صنایعی چون معادن سنگ نیز فعالیت داشته و در سال ۲۰۱۴ و در برزیل فعالیت بزرگی داشت. در ادامه ریکلمه در پاناما و در سن ۲۰ سالگی کار خود در صنعت بتن را آغاز کرد و در ادامه وارد بزرگترین پروژه های مهندسی عمران مانند گسترش کانال شد. انریکه ریکلمه در حال حاضر سیستم Ibox Energy در اسپانیا و پرتغال را مدیریت کرده و دورنمای فعالیت او ریاست باشگاه رئال مادرید است.

تگ ها


فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال