این خامس است که ذهنیت اورتون را تغییر داده

گری نویل معتقد است شروع عالی اورتون در فصل جاری به لطف خامس رودریگز بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال اورتون توانسته همه بازی های خود در فصل جاری را با پیروزی به پایان ببرد.

برای اولین بار در ۸۲ سال اخیر اورتون توانسته همه بازی های ابتدایی خود را در شروع فصل با پیروزی به پایان ببرد که این نشان دهنده شرایط بسیار خوب تیم کارلو آنچلوتی در این فصل است. آخرین بار این اتفاق در فصل ۳۹-۱۹۳۸ رخ داده بود.

اورتون که در نقل و انتقالات بازیکنان مهمی چون خامس رودریگز، آلان، دوکوره و .... را به خدمت گرفته است، با قاطعیت در صدر جدول لیگ برتر نیز قرار دارد. هرچند کالورت لوین بهترین گلرن این فصل اورتون نقش به سزایی در صدرنشینی تافی ها داشته ولی بسیاری از جمله گری نویل معتقدند که خامس رودریگز نقشی به مراتب مهمتر داشته است.

نویل به اسکای اسپورتس گفت:« خامس توانسته ذهنیت اورتون را تغییر دهد. ما در حال تماشای بازی های همان ستاره ای هستیم که در جام جهانی ۲۰۱۴ آقای گل شد و رئال را وادار کرد برای او ۸۰ میلیون یورو پرداخت کند. خامس در رئال و بایرن مونیخ بازی کرده و این چیز کمی نیست. 

اورتون در سال های گذشته اغلب مربیان و حتی ستاره های بزرگی را جذب کرده ولی همواره درجا زده بود. اورتون در لیگ برتر و رقابت های اروپایی سال هاست که حرفی برای گفتن نداشته ولی چنین شروع خوبی را بیش از همه مدیون خامس است. او همان بازیکنی بود که اورتون به آن نیاز داشت. بازیکنی که بتواند ذهنیت تیم را به یک ذهنیت برنده ارتقا دهد.»

تگ ها


خامس رودریگز گری نویل والنسیا اورتون کارلو آنچلوتی رئال مادرید