این ۵ دیدار را در فیفادی از دست ندهید!

بررسی ۵ دیدار مهم بین تیم‌های ملی که در فیفا دی برگزار می‌شود و باید آن‌ها را مشاهده کرد....

به گزارش مدال، این هفته رقابت‌های باشگاهی در اروپا برگزار نمی‌شود و باید منتظر پیگیری دیدارهای ملی بود. بازی‌های ملی برای فوتبال‌دوستان خسته‌کننده به نظر می‌رسد اما این هفته ۵ بازی مهم برگزار می‌شود که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست.
آلمان – آرژانتین
یک دیدار دوستانه بسیار جذاب بین دو فینالیست جام جهانی ۲۰۱۴ که البته ترکیب‌شان نسبت به آن دیدار معروف تغییرات داشته است. امید یواخیم لو به جاشوا کیمیچ و تیمو ورنر است و در سمت مقابل هم لوتارو مارتینز در فرم ایده‌آلی به سر می‌برد.
ولز – کرواسی
شاید اسم دو تیم شما را به مشاهده بازی ترغیب نکند اما آمادگی بالای دنیل جیمز و آرون رمزی می‌تواند در کنار انگیزه بیل می‌تواند باعث نمایش یک «ولز» هیجان انگیز باشد. کرواسی اندکی از روزهای اوجش فاصله گرفته اما هنوز هم یک تیم خوب به شمار می‌رود.
چک – انگلیس
انگلیسی که در جام‌جهانی پوست انداخت و جوان شد حالا می‌تواند با اضافه شدن چند چهره مانند تونی آبراهام جذاب‌تر شود. چک هم میخواهد با استفاده از امتیاز میزبانی سه‌شیرها را دچار چالش کند.
فرانسه – ترکیه
فرانسه در خط حمله قدرتی وحشتناک دارد و مقابله با آن دشوار است اما ترکیه با برد آنهادر دیدار رفت نشان داد خروس‌ها رویین‌تن نیستند. آبی‌پوشان می‌خواهند انتقام شکست خود را بگیرند اما ترک‌ها قبلا نشان داده‌اند اصلا حریف آسانی نیستند.
سوئد – اسپانیا
لاروخا در تمامی دیدارهای مقدماتی یورو ۲۰۲۰ برنده بوده و شکست ناپذیر به نظر می‌رسد اما مهاجمان تیم ملی سوئد در تیم‌های باشگاهی خود بسیار خوب ظاهر شدند تا از همین حالا اسپانیا را برنده نداریم. بازی رفت ۳-۰ به سود اسپانیا به پایان رسید.

بیشتر بخوانید:

13نحس؛ ارتش ناقص آلمان

 

تگ ها


تیم ملی فرانسه تیم ملی آلمان تیم ملی آرژانتین UEFA Champions League فوتبال