این رکورد را به نام تیم گل‌گهر بزنید

شاگردان امیرقلعه نویی در ۷ مسابقه اخیر ۸ مرتبه تیرک دروازه رقبا را به لرزه انداخته اند....

به گزارش "ورزش سه"، شکست ثانیه های پایانی روز گذشته گل گهر مقابل تراکتور سبب شد تا شاگردان امیرقلعه نویی رتبه چهارمی جدول رده بندی را در روزی که رقیب مستقیم این تیم برای کسب سهمیه آسیایی تراکتور بود و در اهواز هم فولاد خوزستان ماشین سازی را با شکست بدرقه کرد، از دست بدهند و حالا باید با تلاش بیشتری در سه هفته پایانی به مسابقات وارد شوند تا این عقب افتادگی یک امتیازی جبران شود.


گل گهر از تیم های هجومی لیگ بیستم به شمار می رود که توانسته با حضور امیرقلعه نویی از تلاش برای ماندن در پایان لیگ نوزدهم، به تلاش برای کسب سهمیه آسیایی در لیگ بیستم برسد؛ آنها البته اگر کمی چاشنی شانس هم همراه عملکردشان می شد و از موقعیت هایی که ایجاد کرده اند، در بازی های مختلف بهتر استفاده می کردند، الان به مراتب شرایط بهتری داشتند.


آبی پوشان سیرجانی حالا ۷ هفته مسابقه پیاپی است که ضرباتشان حداقل یکبار در طول بازی به تیرک دروازه حریفان برخورد می کند. این اتفاق روز گذشته با ضربه پورعلی مقابل تراکتور تکرار شد و در بازی های قبلی نیز این سناریو به شیوه های مختلفی رخ داده است. گل گهری ها مقابل فولادخوزستان که با یک گل بازنده بازی شدند، ۲ بار با ضربات پورعلی و علیزاده تیرک دروازه شاگردان نکونام را لرزاندند؛ در ادامه مقابل تیم ذوب آهن هم علی رغم پیروزی یک بر صفر شوت احمدرضا زنده روح به تیرک دروازه برخورد کرد. در ادامه سه شکست مقابل پدیده، استقلال و سپس پرسپولیس از راه رسیدند و در هر سه مسابقه این یونس شاکری بود که یکبار تیرک دروازه حریفان گل گهر را به لرزه انداخت. درنهایت مقابل آلومینیوم هم شوت رضا شکاری بود که به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و وارد گل نشد.


از میان این بازی ها، گل گهر دیدار برابر تیم های ذوب آهن و آلومینیوم اراک را با ۳ امتیاز به پایان رسانده است، ولی در ۵ مسابقه دیگر شکست خورده تا بازیکنان و کادر فنی این تیم بیشتر حسرت موقعیت های از دست رفته را در ذهن داشته باشند.


سایپا، نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران سه حریف پایانی گل گهر در لیگ بیستم هستنند و البته در این بین دیدار جام حذفی برابر آلومینیوم هم پیش روی شاگردان امیرقلعه نویی قرار دارد؛ ۴ مسابقه ای که اگر گل گهری ها عملکرد روزهایی ابتدایی سال ۱۴۰۰ را در آن تکرار کنند، می توانند فصل را با رتبه ای چشم گیر خاتمه دهند.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال