این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم!/ عکس‌نوشت

عکسی از لوئیز انریکه و پپ گواردیولا در فضای مجازی منتشر شده و باعث دلتنگی هواداران بارسا برای روز‌های اوجشان شده است....

عکسی از لوئیز انریکه و پپ گواردیولا در فضای مجازی منتشر شده و باعث دلتنگی هواداران بارسا برای روز‌های اوجشان شده است.

دردآورتر از شکست پرگل در ال‌کلاسیکو با گلزنی راموس، خداحافظی مسی از فوتبال، قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان و کامبک خوردن دوباره، دیدن این عکس برای هواداران بارسلونا است.
دو نفر که در یک دهه اخیر تمام افتخارات ممکن را بارها برای کاتالان‌ها به ارمغان آوردند، بازیکنان را به اوج رساندند و میراثشان برای کسانی بر جای گذشتند که آینه دق هواداران بارسا شدند. بعد از پپ، تیتو سرمربی شد اما پس از مدت کوتاهی تاتا مارتینز روی نیمکت نشست تا از نیمار، سانچز و مسی به بدترین شکل ممکن استفاده کند. بعد از انریکه هم والورده روی نیمکت بارسا نشسته که می‌توان گفت روی صندلی‌های نیوکمپ هیچ هواداری ندارد.
حالا چرخ روزگار والورده‌ای را روی نیمکت نشانده که بازیکن سابق بارساست اما انگار از جنس بارسلونا نیست. آمار بسیار موفقی دارد اما محبوب نیست. دوجین ستاره دارد اما طرز استفاده از آن‌ها را بلد نیست و تنها چیزی که از او در ذهن هواداران مانده، نشستن روی زانو و خیره شدن و سوت زدن کنار زمین چمن است.
آیا بارسلونا راه را درست می‌رود؟ آیا باید به والورده بیشتر فرصت داد؟ آیا یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های تاریخ ایالت کاتالونیا می‌تواند جام‌ها را درو کند؟

 

بیشتر بخوانید:

تأیید مصدومیت ستاره فرانسوی از سوی بارسلونا

تگ ها


عکس نوشت پپ گواردیولا لوئیز انریکه ارنستو والورده فوتبال