این سه شرط برآورده شود؛ رونالدو به سیتی می‌رود

ژرژ مندس، مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو در حال مذاکره با منچسترسیتی است، اما جذب ستاره پرتغالی از یووه پیچیده است چون غول های لیگ برتر باید سه شرط را برای امضای CR۷ برآورده کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو که قرارداد کنونی اش با یوونتوس در ژوئن سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید، در پنجره نقل و انتقالات تابستانی فعلی قصد دارد بیانکونری را ترک کند، اگرچه یوونتوس اصرار دارد که او هرگز به باشگاه نگفته که قصد جدایی دارد.

اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده است که منچسترسیتی تنها باشگاهی است که تمایل به خرید CR۷ دارد، اما قهرمانان لیگ برتر کم کم به پایان زمان خود برای نهایی کردن این قرارداد نزدیک می شوند.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی در ۳۱ آگوست بسته خواهد شد، اما این تنها چیزی نیست که امضای قرارداد با رونالدو را برای سیتیزن ها پیچیده می کند.


خبرگزاری های ایتالیایی گزارش می دهند که سیتیزن ها نمی خواهند برای خرید رونالدو به یوونتوس پول بپردازند، در حالی که بیانکونری برای جلوگیری از ضرر حداقل به دریافت ۲۵-۳۰ میلیون یورو بابت انتقال رونالدو نیاز دارد.

به عنوان یک جایگزین آنها می توانند گابریل ژسوس را در یک قرارداد مبادله ای از سیتی به تورین ببرند، اما منچسترسیتی نمی خواهد مهاجم برزیلی خود را بفروشد.

هرچند که تیم پپ گواردیولا در صورت پیوستن رونالدو به آنها، باید یک مهاجم خود را بفروشد و طبق این گزارش، رحیم استرلینگ می تواند مهاجمی باشد که در آستانه خروج از ورزشگاه اتحاد است، اما بار دیگر باید تاکید کرد که منچسترسیتی زمان زیادی برای فروش وینگر انگلیسی ندارد.

رونالدو در سال ۲۰۱۸ با ۱۱۲ میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست و در ۱۳۴ بازی با پیراهن بیانکونری ۱۰۱ گل به ثمر رسانده است.

تگ ها


رحیم استرلینگ کریستیانو رونالدو گابریل ژسوس پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال