این صورتی بدیُمن؛ رنگی که برای اسپانیا شگون ندارد

دو غول بزرگ فوتبال اسپانیا، بارسلونا و رئال مادرید، در شبی که با پیراهن‌های صورتی به زمین رفتند مقابل رقیبان خود شکست خوردند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و بارسلونا دو غول بزرگ فوتبال باشگاهی اسپانیا دیشب در لالیگا مقابل حریفان خود با دو نتیجه مساوی ۱-۰ شکست خوردند. علاوه بر شکست با نتیجه یکسان، دو تیم در بازی‌هایشان یک نقطه مشترک دیگر هم داشتند: به میدان رفتن با پیراهن صورتی! همین شباهت مورد توجه بسیاری از دوستداران فوتبال قرار گرفته و بازار گمانه‌زنی‌های خرافی درباره این رنگ را پررونق کرده است.

جالب اینجا است که از سپتامبر ۲۰۱۸ یعنی بیش از دو سال پیش، اولین بار است که رئال مادرید و بارسلونا هر دو در یک روز از لالیگا بازی‌های خود را همزمان با شکست پشت سر می گذارند.

البته رئالی‌ها فعلاً شرایط بهتری از بارسلونا دارند چرا که با وجود شکست ۱-۰ مقابل کادیز در حال حاضر با ۱۰ امتیاز از پنج بازی خود در شروع فصل لالیگا در رتبه اول جدول قرار دارند.

اما بارسلونا شرایط به مراتب بغرنج‌تری دارد. این باشگاه که با شروع فصل جدید هم نتوانسته تنشهای تابستانی را از خود دور کند با باخت دیشب مقابل ختافه به رتبه نهم جدول سقوط کرده و حالا با ۷ امتیاز از ۴ بازی در این رتبه ایستاده.

بارسلونا در تابستانی که گذشت یکی از بحرانی‌ترین سه ماه تاریخ خود را پشت سر گذاشت و تا آستانه از دست دادن ابرستاره اش لیونل مسی پیش رفت. با اینکه با اعلام ماندگار شدن موقت مسی به نظر می‌رسید موج تنش فروکش کرده اما در چند هفته‌ای که از شروع فصل جدید می‌گذرد هم بارسا وضعیت به هم ریخته ای دارد. تلاش برای برگزاری مجمع عمومی زودهنگام و صدور رای عدم اعتماد به رئیس باشگاه از یک سو و خبرهایی که دیروز منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکنان بارسلونا با کاهش دستمزد خود به درخواست رئیس مخالفت کرده اند نشان می‌دهد کاتالانها تا رسیدن به ساحل آرامش فاصله زیادی دارند.

رئال مادرید به جز دیدار اول فصل که با تساوی بدون گل مقابل سوسیداد به پایان رسانده و شکست در بازی دیشب مقابل کادیز سه بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و به نظر نمی رسد شکست صورتی دیشب برای هواداران این تیم چندان نگران کننده باشد. ولی در اردوی بارسا اوضاع به گونه دیگری است.

بارسلونا اولین دو بازی خود در این فصل را با دو پیروزی خوب مقابل ویارئال و سلتاویگو پشت سر گذاشت ولی در هفته قبلی با سویا به تساوی ۱-۱ رسید و در شب باختهای صورتی غولهای اسپانیایی هم مقابل ختافه ۱-۰ شکست خورد. با توجه به وضعیت نامشخص مدیریتی و تنشهای جا خوش کرده در بارسلونا هواداران کاتالان برای نگرانی توجیه مناسبی دارند.

واکنش گل به باختهای رئال و بارسا: رقت‌انگیز با صورتی!

واکنش اسکواکا: تاثیر صورتی

تگ ها


رئال مادرید بارسلونا