این میلان سهمیه اروپایی می خواهد+ عکس

میلان موفق شد با نتیجه ۳-۱ کار ما را شکست داده و همچنان امید زیادی برای کسب سهمیه اروپایی داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دقایقی پیش مسابقه بین دو تیم میلان و پارما از سری مسابقات هفته سی و سوم سری آ خاتمه یافت که این دیدار در پایان با نتیجه ۳-۱ به سود روسونری خاتمه یافت.

با وجود برتری نسبی میلان اما این پارما بود که در دقایق پایانی نیمه اول به گل برتری دست یافت. کورتیچ روی یک توپ کاتبک با ضربه ای مهار نشدنی برای پارما گلزنی کرد تا تیم مهمان با برتری راهی رختکن شود.

در نیمه دوم شاگردان استفانو پیولی از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و نهایتاً در دقیقه ۵۵ گل تساوی را وارد دروازه پارما کردند. فرانک کسیه با یک شوت استثنایی از فاصله ای دور گل تساوی میلان را به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه حریف کرد.

شروع طوفانی میلانی‌ها در در نیمه دوم ادامه داشت و آنها در دقیقه ۵۹ به گل دوم دست یافتند. هاکان چالهان اوغلو ضربه ایستگاهی فوق العاده ای را روانه دروازه کرد و الساندرو رومانیولی نیز با یک ضربه سر تمام کننده گل دوم روسونری را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و هاکان چالهان اوغلو که پاس گل دوم میلان را به ثبت رسانده بود این بار خودش موفق شد برای روسونری گلزنی کند. این بازیکن روی یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه پارما را برای بار سوم باز کرد تا حساب کار ۳-۱ شود.

میلانی‌ها در ادامه بازی کار را کنترل کردند تا مسابقه با همان نتیجه ۳-۱ خاتمه پیدا کند و تیم استفانو پیولی امید زیادی برای کسب سهمیه اروپایی رقابت های فصل آینده داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
برباتوف: حرکت گرت بیل غیرحرفه‌ای و بی‌احترامی به رئال بود
آرسنال 2 لیورپول 1؛ یاران کلوپ در حسرت 100 امتیاز
ساسولو 3 یوونتوس 3؛ بیانکونری در بحران

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان میلان آث میلان پارما آث میلان-پارما سری آ فوتبال