این چیزها در سپاهان ممنوع است!

دیانی سرپرست تیم هندبال بانوان سپاهان در خصوص مسائل پیش آمده در روزهای اخیر، گفت و گو کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر راضیه جانباز هندبالیست تیم ملی بانوان با استوری حمایتی از تیم فوتبال مورد علاقه اش، پرسپولیس حسابی جنجال برانگیز شد. چرا که جانباز در تیم هندبال سپاهان بازی می‌کرد و اظهار علاقه او به پرسپولیس اتفاقات زیادی را رقم زد. در این خصوص دیانی سرپرست تیم هندبال بانوان سپاهان با خبرنگار ورزش سه گفت و گو کرد. او در خصوص ماجرای پیش آمده گفت: اصل ماجرا این است که خانم جانباز یک مقدار بی انضباطی در حضور با نظم در تمرینات داشتند و همچنین در فضای مجازی یک سری فعالیت‌ها داشتند که در خور باشگاه سپاهان نبود. در دور دوم مسابقات ایشان یک کلیپی منتشر کرد که خودم هم زیر سوال رفتم ولی این خانم زیاد علاقه به این کارها دارد. محتوای این کلیپ این بود که ایشان در ماشین نشسته بودند و شعر می‌خواندند و حرکات غیر عرفی داشت که از طرف باشگاه این موضوع ممنوع است و علی رغم تذکرات من، ایشان این محتواها را منتشر کردند. از همان موقع تصمیم داشتیم ایشان را تنبیه انضباطی کنیم ولی مقداری وقفه افتاد و در آخر هم قسط آخر قرارداد ایشان را نگه داشتیم.

دیانی در خصوص این که گفته می‌شود کسری از قرار داد این بازیکن به دلیل علاقه به پرسپولیس است تصریح کرد: ۴۰درصد کسری هیچ ربطی به ماجرای پرسپولیسی بودن او ندارد بلکه به رعایت نکردن قوانین در حین مسابقات ربط دارد. ما یک ماه پیش قسط آخر قراردادها را پرداخت کردیم و از همان زمان ایشان جریمه انضباطی شده بودند. ما از قبل این مبلغ را به خاطر بی انضباطی از او کم کردیم و ایشان آن را به ماجرای استوری پرسپولیسی بودنشان ربط داد. مشکل این خانم کلیپ غیر اخلاقی اش بود.باشگاه روی این چیزها حساس است و هر چه ما می‌گفتیم فایده نداشت.

او راجع به وارد کردن مسائل فوتبالی به هندبال گفت: به نظر من هندبال و فوتبال به هم ربطی ندارد و این بازیکن از اسفندماه بازیکن آزاد است. من راجع به طرفداری بازیکنان از تیم‌های فوتبالی هیچ نظری نمی‌دهم که می‌توانند چنین کاری بکنند یا خیر. جوابی برای آن ندارم و به مدیریت باشگاه مربوط می‌شود اما ماجرای راضیه جانباز ارتباطی به پرسپولیسی بودنش نداشت.

تگ ها


هندبال بانوان هندبال هندبال