این یکی از بزرگ‌ترین عاشقانه ‌های دنیای فوتبال است(عکس)

اونای امری موفق شد برای چهارمین بار و این مرتبه همراه ویارئال قهرمان لیگ اروپا شود....

به گزارش "ورزش سه"، شاید بعد از عملکرد ناامید کننده اونای امری در آرسنال کمتر کسی تصور می‌کرد که این سرمربی بتواند دوباره و خیلی زود توانایی های خود را به اثبات برساند.

امری بعد از دوران سخت در آرسنال یک چالش دشوار دیگر یعنی هدایت زیردریایی های زرد را پذیرفت. این سرمربی اسپانیایی امروز موفق شد با ویارئال به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ اروپا دست پیدا کند تا نشان دهد که انتقادات از او تا حدودی بی رحمانه بوده است.

ویارئال تحت هدایت اونای امری در این فصل از رقابت‌های لیگ اروپا موفق شد یکی پس از دیگری حریفان قدرتمند خود را شکست دهد و بعد از پیروزی مقابل آرسنال در مسابقه نیمه نهایی راهی بازی فینال شود.

آنها مسابقه فینال را هم فوق‌العاده آغاز کردند و ابتدا با یک گل از حریف قدرتمند خود یعنی منچستریونایتد پیش افتادند اما در ادامه بازی شیاطین سرخ کار را به تساوی کشاندند و نهایتا بعد از ۱۲۰ تلاش کار به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی این ویارئال بود که نهایتاً با نتیجه عجیب ۱۱-۱۰ حریف خود را شکست داد و به قهرمانی این مسابقات دست یافت.

حالا و با این قهرمانی می‌توان گفت که یک عاشقانه جذاب بین اونای امری و لیگ اروپا شکل گرفته است. او پیش از این سه بار با سویا فاتح این جام شده بود و اکنون قهرمانی با ویارئال به چهارمین موفقیت بزرگ او در این مسابقات تبدیل شد.

اونای امری پیش از این سه بار با سویا فاتح لیگ اروپا شده بود.

همچنین نکته قابل توجه دیگر این که حالا ویارئال با این قهرمانی پنجمین تیم اسپانیایی حاضر در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده خواهد بود و ‌مهم تر اینکه آنها در سید یک رقابت‌ها قرار خواهد گرفت.

تگ ها


اونای امری ویارئال