ایوب کلانتری:اکنون صحبت کردن در مورد قهرمانی آسیا یا قهرمانی تیم سایپا خیلی زود است.

به گزارش مدال به نقل از فارس، بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: اکنون صحبت کردن در مورد قهرمانی آسیا یا قهرمانی تیم سایپا خیلی زود است ......

به گزارش مدال به نقل از فارس، بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: اکنون صحبت کردن در مورد قهرمانی آسیا یا قهرمانی تیم سایپا خیلی زود است.
ایوب کلانتری در مورد پیروزی سه بر دو مقابل نفت آبادان گفت: پیروزی خیلی خوبی را در دقایق پایانی به دست آوردیم تعویض های علی دایی در این بازی عملکرد خوبی داشتند و یکی از این تعویض ها گل پیروزی را زد و تعویض دیگر هم بازی تأثیرگذاری را به نمایش گذاشت.
وی در مورد اینکه سایپا نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی کرده است، گفت: هر فصل از شرایط خودش را دارد و هر مربی هم بر اساس دیدگاه فنی اش کار می کند من نیم فصل اول گذشته در سایپا حضور نداشتم اما امسال تیم ما با قدرت کارش را شروع کرده و با حضور علی دایی همه تیم برای پیروزی و موفقیت تلاش می کنند.
وی در مورد بازی روز پنج شنبه مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی بسیار سختی با این تیم دارم، استقلال خوزستان میزبان است و 4 امتیاز هم دارد ما باید در گرمای هوا مقابل این تیم بازی کنیم و تلاش می کنیم در این بازی سخت به پیروزی برسیم.
کلانتری در مورد اینکه سایپا در این فصل می تواند سهمیه آسیای کسب کند یا قهرمان شود، گفت: اکنون خیلی زود است که در این مورد صحبت کنیم البته تمام بازیکنان و کادر فنی تلاش خواهند کرد که بهترین عملکرد را داشته باشند.
 

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال