ایکاردی بدون بازوبند کاپیتانی به میدان نمی‌رود

ایکاردی که بعد از گرفتن بازوبند کاپیتانی به شرایطش در اینتر معترض است مورد توجه یک تیم در سری سوم ایتالیا قرار گرفته است....

ایکاردی که بعد از گرفتن بازوبند کاپیتانی به شرایطش در اینتر معترض است مورد توجه یک تیم در سری سوم ایتالیا قرار گرفته است.

برلوسکونی در حاشیه کمپین انتخاباتی در باسیلیکاتا ضمن ابراز خوشحالی از وضعیت فعلی میلان در رابطه با شرایط بحرانی اینتر و جنجال آفرینی ایکاردی در این تیم و حمایت از او گفت “می خواهم ایکاردی را خریداری کنم.”

به گزارش مدال، برلوکسونی در حال حاضر به همراه گالیانی باشگاه مونزا ایتالیا را در اختیار دارند؛ باشگاهی که در سری سی ایتالیا حضور دارد.
برلوسکونی صحبت‌های بیشتری در این رابطه انجام نداده و اشاره ای نکرده است که برای خرید این مهاجم آرژانتینی تلاش خواهد کرد یا خیر. 
از آنجائیکه ایکاردی از تاریخ ۱۳ فوریه به بعد برای اینتر به میدان نرفته است و زمانی که باشگاه اینتر با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد که بازوبند کاپیتانی از این بازیکن پس گرفته شده است، ایکاردی اعلام کرد تا زمانی که باشگاه به صورت عمومی از او عذرخواهی نکند برای این تیم بازی نخواهد کرد.
این در حالی است که بازیکن ظاهرا به دلیل مصدومیت در دو بازی آینده نرآتزوی نیز حضور نخواهد داشت.
اینتر امیدوار بود که این مهاجم آرژانتینی بدون بازوبند کاپیتانی به بازی کردن در این باشگاه ادامه دهد اما چنین اتفاقی رخ ندارد و به احتمال فراوان در تابستان از این باشگاه جدا خواهد شد.