ایکاردی: در اینتر جامی نبردیم/ می‌خواستم به یک تیم برنده بیایم

مائورو ایکاردی مدعی شد که در اینتر شانسی برای جام گرفتن نداشته و به همین خاطر به پاری سن ژرمن آمده است...

ایکاردی: در اینتر جامی نبردیم/ می‌خواستم به یک تیم برنده بیایم

به گزارش خبرنگار مدال، مائورو ایکاردی سرانجام پس از مدت‌ها کشمکش با باشگاه اینتر، در واپسین ساعات پنجره نقل و انتقالاتی تابستان، به شکل قرضی و با بند خرید دائمی، راهی پاری سن ژرمن شد. ستاره ۲۶ ساله آرژانتینی در مورد انتقالش به پاریس گفت:

"وقتی به باشگاهی می‌روید که در قرارداد قرضی بند خرید قرار داده، باید تمام تلاشتان را بکنید تا آن بند خرید فعال شود. من به پاریس آمده‌ام تا دوباره از بازی کردن لذت ببرم. من هفت سال در اینتر حضور داشتم اما در این مدت هیچ جامی به دست نیاوردیم. برای همین می‌خواستم عضوی از یک باشگاه برنده باشم که شانس بردن جام‌های مختلف را دارد. آمدن به پاریس برای من اتفاقی خوب است زیرا اینجا بازیکنان بزرگی حضور دارند که برای قهرمانی در تمام جام‌ها می‌جنگند."

او درباره انتقاداتی که از همسرش وندا نارا می‌شود نیز اضافه کرد:

"من و وندا هفت سال است که با هم هستیم و باید یاداوری کنم که در زمان حضور او ۱۵۰ گل برای اینتر زدم. پس حضور او خللی در بازی و تمرکز من وارد نمی‌کند. می‌دانم که ارتباط با همسر هم‌بازی سابقم (ماکسی لوپز) یک تابو محسوب می‌شود اما من عاشق وندا شدم و کاری از من بر نمی‌آمد. از اینکه وندا را به عنوان مدیربرنامه‌هایم انتخاب کردم بسیار خوشحالم و این تصمیمی بسیار درست بود."

اخبار مرتبط:

لیون ۰ - ۱ پاری سن ژرمن؛ پیروزی با دومین گل سه امتیازی نیمار

تگ ها


پاریسی‌ها ستاره آرژانتینی وندا نارا فوتبال جهان مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال