Banner

ایکاردی در پاریس؛ سیگنال قوی در راستای جدایی نیمار

مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی باشگاه اینتر در آستانه توافق با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد، انتقالی که در صورت نهایی شدن می‌تواند سیگنالی قوی در راستای جدایی نیمار باشد....

به گزارش مدال؛ «مائورو ایکاردی» مهاجم ناراضی باشگاه اینتر که در اندیشه‌های «آنتونیو کونته» و نراتزوری در پروژه جدید باشگاه جایی نداشت به نظر می‌رسد که سرانجام مقصد جدید خود را پیدا کرده است.

ستاره آرژانتینی امروز راهی فرانسه شده است تا قرارداد خود با پاری‌سن‌ژرمن را نهایی کند. او و همسرش در فرودگاه دیده شده‌اند و مقصد سفر آنها شهر پاریس بوده است. پیشبینی می‌شود که مهاجم 26 ساله به زودی در تست‌های پزشکی باشگاه جدیدش حاضر شود.

بر اساس گفته «RMC Sport» در قرارداد قرضی ایکاردی با PSG، بند خرید دائمی برای باشگاه فرانسوی قرار ندارد اما «اسکای اسپورت ایتالیا» و «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شدند که پاریسی‌ها در آخرین توافق خود با اینتری‌ها بند خرید دائمی به ارزش 70 تا 75 میلیون یورو را در قرارداد گنجانده‌اند. از طرفی ایکاردی با تمدید قرارداد خود با اینتر تا سال 2022 نیز موافقت کرده زیرا نراتزوری ترس از دست دادن رایگان او را داشت.

در این بین «پاریسین» مدعی شد که خرید ایکاردی به معنای چشم‌پوشی پاریسی‌ها از «نیمار جونیور» است و این اقدام را سیگنالی قوی در راستای فروش ستاره برزیلی قلمداد کرده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین روز نقل و انتقالات اروپا: ایکاردی - پاری‌سن‌ژرمن؛ تقریبا قطعی

تگ ها


مائورو ایکاردی ایکاردی پاری سن ژرمن پاری سن ژرمن اینتر نراتزوری فوتبال جهان نیمار نیمار جونیور جدایی نیمار اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نیمار مائورو ایکاردی اینتر میلان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال