ایکاردی: می‌خواهم در اینتر بمانم/ این را بارها به باشگاه گفته‌ام

ایکاردی از تمایلش برای ماندن در اینتر گفته است...

مهاجم جنجالی اینتر به شایعات در مورد جدایی‌اش پایان داد.

به گزارش مدال، در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد آینده مائورو ایکاردی منتشر شد و حتی بن‌بست خوردن مذاکرات تمدید قرارداد او با نرآتزوری که همسر و مدیر برنامه‌اش، واندا نارا، در مرکز آن قرار داشت، باعث کنار گذاشتن او از تیم برای نزدیک به دو ماه و گرفتن بازوبند کاپیتانی از او شد.

اما این ستاره آرژانتینی در هفته‌های پایانی بار دیگر به ترکیب اینتر برگشت و اکنون با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش، تاکید کرد که قصد ندارد سن سیرو را ترک کند.

او نوشت: "به دلیل اینکه اخیرا رسانه‌ها اخباری را منتشر کردند که  افکار من را به درستی بازتاب نمی‌داد، من می‌خواهم به اطلاع هواداران برسانم که من بارها به باشگاه اینتر اطلاع دادم که می‌خواهم در این باشگاه بمانم. امیدوارم اکنون دیگر سوبرداشتی وجود نداشته باشد. من علاقه رسانه‌ها برای انتشار اخبار دروغ را درک می‌کنم بنابراین تصمیم گرفتم شخصا این موضوع را روشن کنم. من پیش از این هم علاقه‌ام برای ماندن را بیان کردم زیرا اینتر خانواده من است. زمان مشخص خواهد کرد که چه کسی درست می‌گوید. زنده باید اینتر، برای همیشه."

ایکاردی علی رغم دور بودن از ترکیب اینتر برای نزدیک دو ماه، در این فصل تاکنون 16 گل در سری آ به ثمر رسانده و کمک کرده تا این تیم از شانس زیادی برای حضور در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان برخوردار باشد.

تگ ها


واندا نارا شایعات جدایی نقل و انتقالات لیگ قهرمانان اروپا سهمیه_لیگ قهرمانان_اروپا مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال