ایکاردی و ناینگولان از اینتر کنار گذاشته شدند

مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی و راجا ناینگولان بلژیکی جایی در اینتر آنتونیو کونته ندارند...

مائورو ایکاردی و راجا ناینگولان جایی در برنامه های فصل بعد اینتر ندارند.

به گزارش مدال، آینده مائورو ایکاردی در اینتر همچنان مبهم است و در روزهای اخیر شایعات پیوستن او به یوونتوس و ناپولی مطرح شده است. امروز پپه ماروتا هم تایید کرد که این ستاره آرژانتینی دیگر جایی در برنامه های اینتر ندارد و در فهرست فروش قرار داده شده است.

شرایط برای راجا ناینگولان ستاره بلژیکی اینتر که فصل گذشته از رم به خدمت گرفته شد نیز مشابه است و او هم باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد.

ماروتا در مصاحبه با اسکای اسپورتس و در مورد آینده ایکاردی و ناینگولان گفت: "ایکاردی و ناینگولان؟ در مورد این دو نیاز به شفافیت و روشن‌سازی است. با نماینده‌های هر دو به روشنی حرف زده ایم و هر دو می‌دانند که وضعیت شان در اینتر چگونه خواهد بود.

البته هرگز قصد زیر سوال بردن کیفیت آنها را ندارم؛ ولی دیگر جایی در برنامه‌های اینتر نخواهند داشت. ایکاردی در فهرست فروش است و به او این مساله را اطلاع داده‌یم. البته هر دو با ما قرارداد دارند و به آن احترام می‌گذاریم و طبق قرارداد، بازیکن باید تمرینات پیش فصل را شروع کند و حق و حقوقش را نیز دریافت می‌کند. هر بازیکنی طبق قرارداد می‌تواند بماند ولی در نهایت مربی تصمیم گیرنده اصلی است و او تعیین می‌کند چه کسانی بازی خواهند کرد. در هر صورت ایکاردی و ناینگولان در ایده‌های کونته جایی ندارند."

اخبار مرتبط:

اینتر و تکذیب شایعه جذب مارتینز توسط بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا پپه ماروتا آنتونیو کونته فوتبال جهان راجا ناینگولان مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال