ایکاردی و یوونتوس به صورت پنهانی به توافق رسیدند؟

اسپورت مدیاست مدعی شد که ایکاردی مهاجم جنجالی اینترمیلان که به تازگی از لیست این تیم کنار گذاشته شده، به توافق پنهانی با یوونتوس برای انتقال به تورین دست یافته است....

به گزارش مدال؛ یکی از شایعات داغ بازار نقل‌وانتقالات در روزهای اخیر، شایعه مربوط به توافق پنهانی بین «مائورو ایکاردی» و باشگاه یوونتوس است، شایعه‌ای که البته هر لحظه رنگ جدی‌تری به خود می‌گیرد و احتمال نهایی شدن آن بیشتر می‌شود.

حال نشریه «اسپورت‌مدیاست» ایتالیا مدعی شده که ستاره آرژانتینی با توجه به توافقات حاصل شده با بیانکونری، حتی به پیشنهاد معاوضه‌اش با «پیر امریک اوبامیانگ» و انتقال به لیگ برتر انگلیس مخالفت کرده و قصد دارد فصل آینده در کنار بانوی پیر از اینتر انتقام بگیرد.

همانطور که می‌دانید ایکاردی با تصمیم «آنتونیو کونته» از ترکیب اینتر کنار گذاشته شده است اما تمام پیشنهادات خود را پشت سر هم رد می‌کند چرا که مطمئن است در اواخر ماه آگوست، راهی یوونتوس خواهد شد. البته در این بین ناپولی همچنان به جذب این ستاره علاقه است و حاضر است 60 میلیون یورو نیز برای او به اینتر پرداخت کند، امری که مورد استقبال نراتزوری نیز قرار گرفته چرا که آنها تمایلی برای تقویت هر چه بیشتر یووه ندارند.

با این وجود، به نظر می‌رسد در این مورد کاری از دست اینتری‌ها ساخته نباشد و ایکاردی فصل آینده با پیراهن یوونتوس در مقابلشان قرار خواهد گرفت؛ البته اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای در این بین رخ ندهد.

بیشتر بخوانید:

ایکاردی یا ایگواین؛ دوئلی برای شماره9

تگ ها


مائورو ایکاردی ایکاردی یوونتوس بیانکونری بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات سری آ پیر امریک اوبامیانگ نراتزوری مائورو ایکاردی اینتر میلان یوونتوس سری آ فوتبال