ایکاردی یوونتوس را می‌خواهد، همسرش ناپولی را!

مائورو ایکاردی ستاره مغضوب اینتر هنوز تیم آینده خود را انتخاب نکرده و باید دید بین یوونتوس و ناپولی کدام تیم مقصد بعدی ستاره آرژانتینی خواهد بود....

به گزارش مدال؛ «مائورو ایکاردی» پس از کنار گذاشته شدن از ترکیب اینتر توسط «آنتونیو کونته» هنوز نتوانسته تیم جدید خود را انتخاب کند و با نزدیک شدن پایان مهلت نقل‌وانتقالات، آینده او به علامت سئوال بزرگی برای فوتبال‌دوستان تبدیل شده است.

طبق ادعای رسانه‌های ایتالیا از جمله «توتو اسپورت» و «فوتبال ایتالیا»، ستاره آرژانتینی هنوز منتظر پیشنهاد یوونتوس است و از طرفی دیگر «واندا نارا» مدیر برنامه‌هایش از مسئولان اینتر خواهان اجازه به او برای تمرین با تیم اصلی شده و شخصاً به پیشنهاد ناپولی بسیار گرم نگاه می‌کند.

در این بین روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» از تلاش ناپولی برای معاوضه «میلیک» با مهاجم آرژانتینی خبر داده اما «نیکولو شیرا» معتقد است که ایکاردی به ناپولی به عنوان گزینه دوم فکر می‌کند و کماکان منتظر پیشنهاد یوونتوس است.

این در حالی‌ست که انتقال او به یوونتوس به چند دلیل غیرمحتمل به نظر می‌رسد و جالب اینکه بر اساس ادعای شیرا، مهاجم مغضوب اینتری‌ها احتمال ماندن را نیز رد نمی‌کند.

بیشتر بخوانید:

تخفیف بزرگ برای رهایی از دست مهاجم آرژانتینی

تگ ها


بانوی پیر واندا نارا همسر ایکاردی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات مائورو ایکاردی اینتر میلان یوونتوس ناپولی سری آ فوتبال