ایگواین: برایم مهم نیست که مردم چه می‌گویند

ستاره آرژانتینی چلسی در سال‌های اخیر انتقادات زیادی را تحمل کرده است...

مهاجم چلسی از روزهای حضورش در لندن می‌گوید.

به گزارش مدال، گونزالو ایگواین، مهاجم 31 ساله آرژانتینی که به صورت قرضی از یوونتوس در چلسی توپ می‌زند، اخیرا به دلیل انتقادهای شدید از تیم ملی آرژانتین خداحافظی کرد. ایگواین در خصوص شرایطش صحبت‌های جالبی انجام داد:

"همیشه بابت مخفی شدن و بیرون نیامدن از خانه از ترس این که مردم چه می‌گویند، حسرت خوردم. افرادی هستند که باعث درد و رنج شما می‌شوند و خیلی کارهای بد دیگر انجام می‌دهند اما بدون هیچ شرمندگی، به زندگی خود ادامه می‌دهند. اما من که نه کسی را کشته ام و نه کار بد دیگری انجام داده ام و شغلم فوتبال بازی کردن است، چرا نتوانم از خانه بیرون بروم؟ به محض این که این موضوع را فهمیدم، آزادانه به زندگی خودم ادامه دادم. از این بابت خوشحالم چون عمر می‌گذرد و وقتی 40 یا 50 ساله باشید، دیگر زمان به عقب بازنخواهد گشت. حالا بهتر زندگی می‌کنم."

وی ادامه داد: 

"از بابت انتقادات خیلی رنج کشیدم. حتی اگر شبکه‌های اجتماعی را هم چک نکنید، بازهم اخبار به گوش شما خواهد رسید. اکنون در مرحله ای از زندگی هستم که هیچ‌چیزی نمی تواند به من آسیب بزند. من در بهترین لیگ‌ها و بهترین تیم‌های دنیا بازی کرده ام و سه حضور در جام جهانی و کوپا آمریکا داشته ام. دیگر برایم مهم نیست که مردم چه می‌گویند. بر این ترس غلبه کرده ام. وقتی بچه بودم تصورش را نمی‌کردم که حتی ده درصد از دستاوردهای امروزم را داشته باشم. چرا باید از حرف‌های دیگران نگران باشم؟ من انسان خوبی هستم و هر کجا که بوده ام خوب کار کرده ام. می‌خواهم مردم مرا به خاطر خوب بودن خودم دوست داشته باشند نه تعداد جام‌هایی که کسب کرده ام."

تگ ها


گونزالو هیگواین چلسی لیگ برتر فوتبال