ایگواین تا پایان قراردادش در یوونتوس می ماند

خورخه ایگواین، پدر گونسالو ایگواین، مهاجم یوونتوس، تاکید کرد که این بازیکن می خواهد تا پایان قراردادش در تابستان ۲۰۲۱، در بیانکونری بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه ایتالیایی توتو اسپورت ادعا کرد که ایگواین از شیوع کرونا و وضعیت سلامت مادرش بسیار نگران است و به همین دلیل ممکن است به آرژانتین برگردد تا برای ریورپلاته بازی کند. اما خورخه ایگواین این شایعه را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" همه این چیزهایی که در مورد گونسالو گفته می شود، نادرست است. من می توانم یک چیز به شما بگویم. گونسالو در یوونتوس می ماند زیرا هنوز یک سال و نیم از قراردادش باقی مانده است و او به این قرارداد احترام می گذارد. او این قرارداد را تمام می کند.

در ۱۸ ماه آینده گونسالو تصمیم می گیرد که چه کاری انجام بدهد زیرا سرنوشتش دست خودش است. واقعیت و آنچه برای دوران حرفه ای او رخ خواهد داد، این است؛ مگر اینکه اتفاقات غیرمنتظره ای در این مدت رخ بدهد. اما می توانم به شما تضمین بدهم که در سر گونسالو، فکر جدایی از یوونتوس وجود ندارد؛ باشگاهی که هوادارانش او را بسیار دوست دارند؛ همانطور که او بیانکونری، پیراهن و هوادارانش را دوست دارد."

بیشتر بخوانید:

برچسب غیر قابل فروش یوونتوس روی مدافع هلندی

فیورنتینا مانع انتقال کیه‌زا به یوونتوس نمی‌شود

 

 

تگ ها


ایگواین فوتبال جهان یوونتوس فوتبال