ایگواین: داشتم از حذف رئال لذت می‌بردم!

گونسالو ایگواین با سابقه ۶ سال بازی برای رئال مادرید یکی از بهترین خاطراتش شکست ۱-۳ این تیم در برنابئو برابر یوونتوس است....

به گزارش "ورزش سه"، گونسالو ایگواین ژانویه ۲۰۰۷ بود که به رئال مادرید پیوست و تا سال ۲۰۱۳ نیز در عضویت این باشگاه قرار داشت. او با رئال مادرید سه قهرمانی لالیگا را کسب کرد ولی به دلیل نیمکت نشینی ها ترجیح داد راهی ناپولی شود. او بعدها پیراهن یوونتوس، چلسی و میلان را هم به تن کرد و اخیرا راهی اینتر میامی تیم تحت مالکیت دیوید بکام شد.

ایگواین هرگز نتوانست فاتح لیگ قهرمانان شود. او با رئال سه بار در نیمه نهایی حذف شد و با یوونتوس نیز در فینال سال ۲۰۱۷ مغلوب رئال شد. یک سال بعد یووه چیزی تا حذف رئال و رسیدن به نیمه نهایی فاصله نداشت. یووه در تورین ۰-۳ به رئال باخت ولی در بازی برگشت توانست سه گل بزند و در نهایت با پنالتی دقیقه ۹۷ رونالدو نتوانست معجزه خود را کامل کند.

ایگواین در مصاحبه با سی بی اس اسپورت و در مورد خاطرات خوبش از لیگ قهرمانان گفت:« خاطرات خوب زیادی دارم. اولین بازی ام در این رقابت ها، پیروزی با یوونتوس بر تاتنهام در ومبلی و البته پیروزی ۱-۳ بر رئال در برنابئو.

داشتم از حذف کردن رئال لذت می بردم اما در نهایت نتوانستیم به مرحله بعد برویم. در واقع تا آخرین دقایق، بهترین خاطره فوتبالی ام در لیگ قهرمانان رقم خورده بود. بازی در فینال را هم تجربه کردم که خاطره خوبی برایم به جا نماند. هم خاطرات تلخ دارم و هم شیرین و باید بگویم که هر بازی در لیگ قهرمانان یک تجربه بزرگ محسوب می شود.»

تگ ها


ایگواین یوونتوس رئال مادرید