Banner

ایگواین: رونالدو کامل‌تر شده است/ به خاطر دخترم ۲۱ می‌پوشم

گونزالو ایگواین ستاره آرژانتینی یوونتوس درباره هم‌تیمی شدن دوباره با کریس رونالدو و انتخاب شماره جدیدش در این تیم گفته است...

به گزارش خبرنگار مدال، گونزالو ایگواین، مهاجم ۳۱ ساله یوونتوس که بعد از دوران قرضی در میلان و چلسی دوباره به تورین بازگشته است، در دیدار حساس مقابل ناپولی موفق به گلزنی شد و در نهایت شاهد پیروزی ۴-۳ تیمش بود. او در مورد این بازی جذاب می‌گوید:

"بازی ما مقابل ناپولی بسیار جذاب بود و فکر می‌کنم دلیل اینکه ناپولی توانست سه گل را جبران کند، تحلیل رفتن قوای فیزیکی ما بود. ما در نهایت پیروز شدیم و به عقیده من لایق این پیروزی نیز بودیم. من همیشه دوست داشتم در یوونتوس بمانم و خوشحالم که دوباره فرصت پوشیدن پیراهن این تیم را به دست آوردم."

او درباره هم‌تیمی‌اش کریستیانو رونالدو نیز گفت:

"چند سالی از بازی کردن کنار او در رئال می‌گذرد و به نظرم او در این مدت کامل‌تر از قبل شده و همچنان هم روز به روز بهتر می‌شود. بسیار خوشحالم که می‌توانم دوباره در کنار او به میدان بروم."

او درباره انتخاب شماره ۲۱ نیز توضیحاتی ارائه داد:

"زمانی که به یوونتوس برگشتم، شماره ۹ خالی بود اما تصمیم گرفتم پیراهن شماره ۲۱ را بپوشم چون دخترم در روز ۲۱ مارچ متولد شده است و این‌گونه، او همیشه در یاد من خواهد بود."

اخبار مرتبط:

ستاره‌های یوونتوس، دورتموند و تاتنهام، خریدهای زمستانی یونایتد

 

تگ ها


ستاره آرژانتینی فوتبال جهان بیانکونری کریستیانو رونالدو گونزالو هیگواین یوونتوس سری آ فوتبال