ایگواین، قربانی انتقال پدیده ایتالیایی به یوونتوس؟

این احتمال وجود دارد که پای گونسالو ایگواین به معامله جذب فدریکو کیه‌زا توسط یوونتوس باز شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهاجم آرژانتینی تنها تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد و به نظر می‌رسد که هیچ تمایلی از طرف بیانکونری برای تمدید قرارداد با گونسالو ایگواین وجود ندارد؛ موضوعی که باعث شده این بازیکن در آستانه جدایی از یوونتوس قرار بگیرد.


همچنین وینگر جوان و تنها ۲۲ ساله فیورنتینا یکی از سوژه های بزرگ نقل و انتقالاتی به حساب می آید. فدریکو کیه زا بعد از ارائه نمایش های درخشان در ترکیب فیورنتینا مشتریان زیادی را پیش روی خود می‌بیند و به نظر می رسد که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او در نقل و انتقالات آینده به یک تیم بزرگ خواهد پیوست؛ مشتریانی که گفته می‌شود یوونتوس یکی از مهم ترین آنهاست.

حالا و در همین رابطه کالچیو مرکاتو مدعی شده که باشگاه فیورنتینا جدایی ستاره جوان خود را قبول کرده و آنها انتظار دارند که یوونتوس جدی ترین مشتری کیه زا باشد. همچنین بر اساس ادعای این منبع احتمال دارد پای گونسالو ایگواین به معامله انتقال کیه زا به یووه باز شود؛ موضوعی که خود باشگاه فیورنتینا نیز نسبت به آن بی میل نیست.

بیشتر بخوانید:

تگ ها


ایگواین فدریکو کیه زا نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات گونزالو هیگواین فدریکو کیزا فیورنتینا یوونتوس فوتبال