ایگواین؛ کلید انتقال زانیولو به تورین

مدیران رم انتخاب می‌کنند که در صورت فروش زانیولو یکی از این ستاره‌‌ها را به رم بیاورند؛ ایگواین، آلدروایرلد یا ناینگولان...

گازتادلواسپورت از  بسته جذاب یوونتوس براي خرید نيكولو زانيولو - پيشنهاد انتقال گونزالو ایگواین مهاجم آرژانتیني اين باشگاه به همراه پرداخت مبلغ مابه‌التفاوت قيمت دو بازيكن به رم - خبر داده‌ و مدعي شده‌ جالوروسی به احتمال فراوان‌ با این درخواست و انتقال زانیولو به تورین موافقت خواهد كرد.

 به غير از يوونتوس، تاتنهام هم آماده است با پرداخت 23 ميليون يورو به اضافه توبی الدرویرلد (مدافع بلژيكي و 30 ساله زنبق‌هاي سفيد) هافبك 20 ساله جالوروسي را به لندن بياورند.  با این همه مشتریان زانیولو تنها به یووه و تاتنهام محدود نمی‌شود؛ اینترمیلان هم تمایل زیادی دارد تا او را در ازای بسته‌ای مالی همراه با راجا ناینگولان (هافبك سابق رم) به میلان بیاورد. در گفتگوهایی كه میان پاراتیچی با پتراكی در خصوص زانیولو صورت پذیرفته، مدیر تورینی خواستار كاهش میزان حقوق او شده است. با اینكه رمی‌ها هنوز پاسخ مشخصی در خصوص سرنوشت هافبك جوان‌شان در فصل بعد به یووه ارائه نكرده‌اند اما رسانه‌ها از احتمال انتقال نیكولو زانیولو به یوونتوس خبر داده‌اند و مدعی شده‌اند كه خود این بازیكن هم یووه را به دیگر پیشنهادات ترجیح می‌دهد. جانلوكا پتراكي، مدير ورزشي جديد رم هم چندروز پيش در كنفرانس مطبوعاتي اين باشگاه در پاسخ به پرسشي در خصوص احتمال ورود گونزالو هيگواين به رم گفته بود: به نظرم کسی كه نسبت به توانایی‌های هيگواين شک دارد، احمق است. او فقط اعتمادبه‌نفس خود را از دست داده است. گونزالو می‌تواند در رم دوباره خودش را پیدا کند؛ اين بهترين راه‌حل برای اوست. هیگواین می‌تواند همان عملکرد و راهي را در رم طي كند که روزي گابريل باتیستوتا پشت سر گذاشت.  زانیولو كه فصل گذشته را با 36بازی در تركیب جالوروسی و به ثمر رساندن 6گل به همراه 2پاس منجر به گل به پایان رساند؛ به عنوان بهترین بازیكن جوان فصل 2018‐2019 رقابت‌های سری آ هم انتخاب شده است. هرچند رم قیمت 60میلیون یوریی روی ستاره جوانش گذاشته اما ورود ایگواین  می‌تواند کلید انتقال زانیولو به تورین باشد.

 

بیشتر بخوانید: 

با گرگ‌ها می‌رقصد؛ داستان زانیولو

 

تگ ها


Nicolò Zaniolo رم سری آ فوتبال