ای کاش حرمت فرهاد را حفظ می کردید!

فرهاد مجیدی با دلخوری از جمع استقلالی ها جدا شد و بر روی نیمکت تیم امید نشست....

به گزارش خبرنگار مدال، روزی که فرهاد مجیدی با سلام و صلوات توسط امیرحسین فتحی به استقلال بازگردانده شد و روی نیمکت در کنار شفر نشست، خیلی ها مخالف این انتخاب بودند. مخالفان این انتخاب اما اکثرا هوادارانی بودند که فرهاد مجیدی جایگاه ویژه ای در قلب شان داشت. آن ها مخالف حضور فرهاد بودند چرا که دوست نداشتند امروز را تجربه کنند. 7 محبوب آبی ها دستیار اول شفر شد آن هم در حالی که خود شفر هم می دانست مجیدی از جایگاه ویژه ای نزد هواداران استقلال برخوردار است و می تواند آلترناتیو خطرناکی برای او محسوب شود. اتفاقا شاید همین موضوع هم یکی از دلایل اصلی مسئولان باشگاه برای این انتخاب بود. همراه کردن سکوها با خود و اولتیماتوم به مربی آلمانی!
آخر سر هم همان شد و پیش بینی ها درست از آب درآمد. شفر رفت و مجیدی شد مرد اول نیمکت استقلال...
با پایان فصل اما ورق برگشت. همان ها که مسئولیت همه تصمیمات فنی را به مجیدی سپرده بودند و هر روز در مصاحبه های شان اعلام می کردند که مجیدی دستیار اول مربی خارجی استقلال خواهد بود، ناگهان سکوت اختیار کردند. از طرفی به هواداران گفتند تیم را برای فصل بعد فرهاد می بندد، از طرف دیگر بدون توجه به خواسته مجیدی شروع به مذاکره و یارگیری کردند! در نهایت هم با کمال میل با رفتنش و نشستنش ر روی نیمکت امیدها موافقت کردند!
ای کاش حرمت فرهاد را حفظ می کردند! آن ها تازه به استقلال آمده اند، شاید ندانند که فرهاد مجیدی، 7 مقدس و محبوب چه جایگاه ویژه ای نزد هواداران استقلال دارد و شاید به دلیل همین عدم شناخت از استقلال و استقلالی ها فرهاد را دور زدند!
ای کاش فرهاد را به استقلال باز نمی گرداندند تا امروز مجبور نشوند 7 محبوب هواداران استقلال را دو دستی تقدیم تیم امید کنند و برای رفتنش جلسه بگذارند.
کاش حرمت فرهاد مجیدی را حفظ می کردند.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات/ رحمتی از پدیده 5 روز مهلت خواست

داستان دنباله دار زمین تمرین برای استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال فرهاد مجیدی پیشکسوت استقلال هواداران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال