بابایی:‌ هیچ مذاکره‌ای با استقلالی‌ها انجام ندادم

هافبک ایرانی تیم سومقاییت آذربایجان می‌گوید هیچ مذاکره‌ای با استقلال انجام نداده و می‌خواهد فوتبالش را در اروپا دنبال کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیمان بابایی، در خصوص انتشار شایعه مذاکره اش با استقلال بیان کرد:‌ وقتی دوستانم زنگ زدند و به من بابت قرارداد با استقلال تبریک گفتند، حسابی تعجب کردم. من دو روزی است که به خاطر یکسری کار اداری در هتل آزادی اقامت دارم و اصلا در جریان این نبودم که باشگاه استقلال کارهای قراردادی خودشان را اینجا انجام می‌دهد.


وی ادامه داد:‌ من اگر نمی‌دانستم که با باشگاه ماشین سازی قرارداد دارم که فوتبالم را در سومقاییت که سخت به دنبال حفظ من بود، ادامه می دادم و برای کسب تکلیف به ایران نمی آمدم. قطعا از نظر حرفه‌ای در سطحی قرار دارم که بدانم بازیکنی که با یک تیم قرارداد دارد بدون کسب اجازه و دریافت رضایتنامه نمی تواند با تیم دیگری قرارداد ببندد.


بابایی در پایان افزود: با احترام به هواداران استقلال من قبلا هم در مصاحبه‌ای گفته بودم که به هیچ وجه فعلا تصمیم به حضور در فوتبال ایران ندارم و می خواهم همچنان شانس خودم را برای پیشرفت در فوتبال اروپا امتحان کنم.

بیشتر بخوانید:

جدایی طلبان امروز به تمرین استقلال می‌روند؟

استقلال بدون ۵ بازیکن کلیدی در راه قطر/ غیبت مشکوک آبیها در دوحه

 

 

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ پیمان بابایی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال