بابت بازی فردا نگران داور نیستم/ حریف آسانی برای استقلال نیستیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به دیدار روز دوشنبه تیمش برابر استقلال گفت: بابت بازی فردا نگران داور این دیدار نیستم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال از هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: خوشحالم پس از ۴ ماه فوتبال دوباره آغاز می شود و می‌توانیم شاهد بازی های خوب باشیم. تیم جوانی را راهی مسابقات کردیم و از نظر فنی هم به نظرم بازی های خوبی انجام دادیم.

وی در ادامه گفت: در کسب نتیجه خوب عمل نکردیم اما امیدوارم بتوانیم در ۹ دیدار باقیمانده رتبه مان را در جدول بهبود ببخشیم. من به تیمم ایمان دارم و می دانم آماده بازی فردا هستند، آن هم با تیم بزرگی چون استقلال، ولی مطمئن باشید حریف آسانی برای استقلال نخواهیم بود.

وی در پاسخ به این سئوال که داوری استقلال برابر فولاد و حواشی به وجود آمده در آن دیدار شما را نگران نمی کند، گفت: تمام داوران قشر زحمتکش و مظلومی هستند، نیم فصل اول لیگ از اشتباهات داوری ضررهای زیادی کردیم اما به داوران اعتقاد دارم.

پیام حیدری که فردا قضاوت دیدار ما و استقلال را سوت خواهد زد، یک داور آینده دار است و می تواند قضاوت خوبی انجام دهد، بنابراین از بابت داوری فردا هیچ نگرانی ندارم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در رابطه با مصدومیت امیرحسین حسین زاده گفت: متأسفانه به دلیل مصدومیت این بازیکن جوانمان را از دست دادیم. وقتی پس از مدت ها تمرینات برگزار می شود، مصدومیت ها زیاد شده و خطرناک می شود اما اعتقاد دارم بازیکنان دیگر می توانند جای حسین زاده را پر کنند.

ابراهیم صادقی در مورد مصدومان و محرومان استقلال برای دیدار فردا گفت: استقلال یک تیم بزرگ است و بازیکنان جایگزین خوبی دارد. ما تلاش می کنیم در مقابل این تیم یک فوتبال خوب را ارائه داده تا بتوانیم امتیاز بگیریم.

سرمربی سایپا تهران در پایان و در خصوص نبود تماشاگران در دیدار فردا گفت: بازی کردن مقابل تماشاگران را خیلی دوست دارم، چون شور خاصی به ورزشگاه می دهد اما قطعا نبود هواداران استقلال به سود ماست و این استقلال است که ضرر خواهد کرد.

وی در مورد مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیکنان تیمش گفت: نمی توانم اسم این بازیکن را بگویم. ما در چهار مرحله تست دادیم که متأسفانه تست یکی از بازیکنانمان مثبت بود و خیلی زود او قرنطینه شد. در مرحله چهارم تست یکی دیگر از بازیکنانمان هم مثبت شد، علائم ظاهری نداشت اما امیدوارم خیلی زود برگردد و به سایر بازیکنان اضافه شود. ما طبق روال پس از ۱۴ روز از او تست خواهیم گرفت تا اگر تست او منفی بود بتواند دوباره تمریناتش را ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:

در قرارداد دیاباته آمده بود برای تولد فرزندش برود

لشگر غایبان استقلال دورقمی شد!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال سایپا تهران تیم فوتبال استقلال تهران ویروس کرونا سایپا استقلال استقلال-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال