بابک مرادی: توهین نه؛ فقط از داور سوال کردم!

بابک مرادی مهاجم تیم ماشین سازی تبریز درباره ماجرای درگیری و اخراجش در پایان بازی با تراکتور توضیحاتی را ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این ستاره خط حمله تیم سبزپوش تبریزی در این باره گفته است: اول از همه دوست دارم پیروزی تراکتور را تبریک بگویم و حتی در صفحه شخصی هم به هواداران این تیم تبریک گفتم. ماجرا این بود که من از کارت زردی که گرفته بودم خیلی ناراحت شدم چون چهار کارته شدم و بازی را از دست دادم. بعد از بازی رفتم پیش داوران و فقط پرسیدم که به چه دلیلی به من کارت زرد دادید؟ من که نه اعتراض کردم، نه دعوا کردم و نه هیچ چیز دیگری. فقط این سوال را پرسیدم اما اخراجم کردند!

او در پاسخ به این سوال که آیا توهینی هم کرده؟ گفت: باور کنید هیچ توهینی به هیچ کسی نکردم، فقط گفتم آقای حاج ملک عزیز دلیل این کارتی که دادید را بگویید. این حق من است که دلیلش را بدانم و نمی‌دانم چرا این داور بدرفتاری کرد و من از زمین اخراج شدم. بعد از آن هم دیگر در حال خودم نبودم. همه دوستانم می‌دانند که من خیلی احساساتی هستم و دوست دارم جانم را هم برای تیمم بدهم و هنوز هم به خاطر این که در بازی با صنعت نفت نخواهم بود، ناراحتم.

مرادی درباره احتمال سقوط ماشین سازی اظهار داشت: من در بازی آخر بازی نمی‌کنم اما مثل بقیه هواداران ماشین سازی انرژی و روحیه به بازیکنان می‌فرستم و امیدوارم بچه ها در خانه برنده شوند تا علاوه بر بقا، رتبه مان را هم بهتر کنیم. ما واقعا در حد کسب سهمیه آسیا بودیم و دیدید که استقلال و پرسپولیس را هم متوقف کردیم اما نمی‌دانم چرا اینطور شد که حالا باید در مورد سقوط صحبت کنیم. اما فکر کنم بچه های ما این توانایی و انگیزه را دارند که با کسب پیروزی مقابل صنعت نفت جواز بقا را به دست بیاورند.

بابک مرادی درباره آینده فوتبالش به ایلنا گفت: هنوز به هیچ چیزی فکر نمی‌کنم. من فصل خوبی با ماشین سازی داشتم اما امیدوارم تیم هم بتواند در بازی آخر به امتیاز مورد نظر برسد و در لیگ برتر بماند. اگر این اتفاق رخ دهد، من هم با خیال راحت می‌توانم درباره آینده ام تصمیم بگیرم. جا دارد اینجا از مدیریت باشگاه و کادرفنی و همه بچه ها هم تشکر کنم که همیشه به من لطف داشتند.

بیشتر بخوانید:

زنوزی باید تراکتور را مدیریت کند به حاشیه نرود

زاهدی: فوتبال روی بدش را به ما نشان داده است

 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز بابک مرادی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال