باتجربه‌های آمریکایی به دنبال شکست طلسم 32 ساله

تیم ملی والیبال آمریکا در تلاش است در مسابقات والیبال قهرمانی جهان با کسب قهرمانی به ناکامی 32 ساله خود در این رقابتها پایان دهند ......

تیم ملی والیبال آمریکا در تلاش است در مسابقات والیبال قهرمانی جهان با کسب قهرمانی به ناکامی 32 ساله خود در این رقابت‌ها پایان دهند.
به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی والیبال آمریکا که از دقایقی دیگر در دیداری دوستانه مقابل تیم ملی والیبال ایران قرار خواهد گرفت با ترکیبی کاملا با تجربه برای بازی‌های قهرمانی جهان آماده می‌شود. آمریکایی‌ها بازیکنانی چون تیلور سندر (کاپیتان)، مت اندرسون، آرون راسل، دیوید اسمیت، مکس هولت، میکا کریستنسن، کاویکا و اریک شوجی که در المپیک 2016 موفق به کسب مدال برنز شده بودند را در ترکیب خود دارند.
جان اسپراو سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا برای مسابقات قهرمانی جهان، ترجیح داده از بازیکنانی کاملاً با تجربه استفاده کند و در بین شاگردان او، تنها «جف جندریک» سابقه بازی خارج از خاک آمریکا را ندارد. هدف نخست این بازیکنان، کسب مدال طلای قهرمانی جهان پس از قهرمانی سال 1986 و شکستن طلسم 32 ساله است. گغتنی است آخرین مدال آمریکایی ها در مسابقات قهرمانی جهان، برنز سال 1994 بوده و آمریکایی پس از آن دوره، در 1998 ژاپن و 2002 آرژانتین مقام نهم، در 2006 ژاپن مقام دهم، در 2010 ایتالیا مقام ششم و در 2014 لهستان مقام هفتم جهان را کسب کرده‌ بودند.

تگ ها


اخبار روز والیبال