باتیستوتا: رونالدو شایسته توپ طلا بود اما مسی بهتر بازی می‌کند

ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین کریستیانو رونالدو را بهترین بازیکن جهان در سال 2017 دانست ولی با این حال معتقد است که مسی بهتر بازی می کند ......

ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین کریستیانو رونالدو را بهترین بازیکن جهان در سال 2017 دانست ولی با این حال معتقد است که مسی بهتر بازی می کند.

گابریل باتیسوتا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال آرژانتین است که از محبوبیت زیادی برخوردار است. ستاره سابق آلبی سلسته درباره صعود تیم ملی کشورش به جام جهانی 2018 روسیه گفت : هیچ وقت نمی توانم به خودم بقبولانم که آرژانتین در جام جهانی حضور نخواهد یافت. ما در گذشته بازیکنان بزرگی همچون مارادونا، کمپس و پاسارلا را داشتیم و الان هم ستاره ای همچون لیونل مسی را داریم. بنابراین نباید نگران صعود می بودیم.

او ادامه داد: اطمینان دارم که با مسی و چند بازیکن با کیفیت دیگری که در اختیار داریم می توانیم در روسیه نتایج درخشانی به دست آوریم. من امید زیادی به آلبی سلسته دارم. مسی بازیکن بزرگی است اما برای نتیجه گرفتن باید دیگر بازیکنان هم بدرخشند.

باتیستوتا در پایان سخنان خود درباره دستیابی کریستیانو رونالدو به توپ طلا اضافه کرد: اگر از من بخواهید که بهترین بازیکن جهان را در سال 2017 انتخاب کنم قطعا به کریستیانو رونالدو رای می دهم چرا که او سهم بسزایی در قهرمانی رئال مادرید در رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا داشت اما از نظر من مسی بهتر بازی می کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال