بادامکی: بازی هجومی با سایپا ارائه خواهیم داد

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران از مشخص نبودن برنامه لیگ تا پایان نیم‌فصل انتقاد کرد....

به گزارش مدال، رضا مهاجری، سرمربی نساجی به دلیل اخراج در دیدار تیمش برابر پیکان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر سایپا در هفته سوم، حاضر نشد و حسن بادامکی، دستیار او در این نشست حضور یافت. بادامکی در این نشست خبری گفت: سعی کردیم در تعطیلات، بازیکنان از شرایط بازی خارج نشوند و دو دیدار دوستانه برگزار کردیم. البته ما مجبوریم برای موفقیت تیم ملی، با آن همکاری کنیم.

مربی تیم فوتبال نساجی گفت: بازیکنان ما با تمام وجود کار می‌کنند و در دیدار فردا بازی هجومی ارائه خواهیم داد. مالکیت تیم هم تمام تلاش خود را کرده است تا حداقل‌ها را برای تیم فراهم کند.

بادامکی درباره صادر شدن کارت بازی بازیکنان تیمش گفت: تنها دو، سه بازیکن مانند مهرداد کفشگری و محمد قاضی کارت بازی ندارند و قرار است تا پایان ساعت اداری امروز پیگیری‌ها انجام شود و کارت بازی این بازیکنان هم صادر شود.

وی درباره برنامه ادامه بازی‌های لیگ گفت: پس از جلسه مربیان با ویلموتس قرار بود ۴۸ ساعته برنامه بازی‌ها حداقل تا نیم‌فصل داده شود و قول‌هایی هم توسط تاج و فتاحی داده شد اما هیچ اتفاقی نیفتد. امیدوارم این مشکلات زودتر حل شود و بازی‌ها به نحو احسن برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

صادقی: چه فرقی بین سایپا با پرسپولیس و تراکتور است؟

صحبتهای حسن بادامکی مربی نساجی پیش از دیدار با سایپا/ ویدیو

صحبتهای ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی/ ویدیو

تگ ها


رضا مهاجری نساجی ماندران سایپا نشست خبری مهاجری سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال