بادامکی: پنالتی ما مقابل استقلال نادیده گرفته شد

سرپرست تیم پدیده مشهد مدعی است با توجه به اینکه تنها یک بازیکن از استقلال در اردوی تیم ملی حضور داشته، بازی با این تیم نباید به تعویق می‌افتاد....

به گزارش "ورزش سه"، حسین بادامکی، بازیکن اسبق پرسپولیس و سرپرست کنونی پدیده مشهد با اشاره به اتفاقات دیدار مقابل استقلال، مدعی است داور از اعلام پنالتی به سود آنها چشم‌پوشی کرده است.

وی درباره نمایش تیمش مقابل حریف در استادیوم آزادی می‌گوید: شاهد بازی خوبی از هر یک از دو تیم بودیم. ما برای کسب امتیاز به تهران سفر کرده بودیم. بخت با ما یار نبود چرا که می توانستیم با دست پر تهران را ترک کنیم دو توپ ما به تیرک خورد و در ضد حمله گل دوم را خوردیم. امیدوار هستم در بازی های بعدی نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در خصوص عملکرد داوری این دیدار نیز گفت: ما توقع داریم که نگاه به همه تیم ها یکسان باشد. ما با تمام مشکلات و سختی های خود از جمله وضع مدیریتی باشگاه، برای این بازی به تهران آمدیم و هزینه کرده ایم و انتظار داریم دتس کم عدالت در بازی برقرار باشد که متاسفانه در این بازی این چنین نبود و داور پنالتی ما را ندید و اعتراض ما نسبت به همین صحنه بود ما حداقل می توانستیم با یک امتیاز تهران را ترک کنیم اما متاسفانه اشتباه داوری مانع آن شد.

بادامکی درباره وضعیت این تیم مشهدی و اینکه نام این تیم شهرخودرو است یا پدیده عنوان داشت: چند ماهی است که تیم در اختیار هیات فوتبال مشهد است و آنها هزینه می‌کنند و نام تیم به پدیده تغییر یافته است. اما نمی دانم چرا در دیدارهای که پخش مستقیم می‌شود هنوز از اسم شهر خودرو استفاده می‌کنند در حالی که در تمام لیست های که از سوی سازمان لیگ به ما می‌دهند اسم تیم پدیده است. حتی لوگو و پیراهن باشگاه نیز به اسم پدیده است. امیدوارم وضعیت مدیریت باشگاه هر چه زودتر مشخص شود تا هم از دست این حواشی راحت شویم و هم خود را برای فصل بعدی آمده کنیم.

سرپرست تیم پدیده در واکنش به تعویق افتادن دیدار این تیم با استقلال نیز گفت: ما هنوز متوجه نشدیم چرا بازی ما با استقلال به تاخیر افتاد درحالی که از گذشته تاکنون تنها تیمی که ۳ بازیکن ملی پوش دارد بازی آن لغو می‌شود در حالی که تنها قائدی از استقلال به تیم ملی دعوت شده بود. از طرفی تراکتور نیز وضعیت مشابه داشت ما بازی آنها برگزار شد. همانگونه که گفتم توقع داریم نگاه‌ها به همه تیم ها یکسان باشد که متاسفانه اینگونه نیست.

تگ ها


غلامحسین بادامکی سیاه جامگان استقلال تهران دسته یک فوتبال ایران استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال