بادران – نود ارومیه؛ یک دوئل استقلالی

فردا شاهد آغاز دیدارهای هفته ی بیستم و ششم لیگ یک در شهرهای مختلف خواهیم بود که در یکی از بازی ها تیم بادران در استادیوم کارگران تهران میزبان نود ارومیه خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این بازی یکی از دیدارهای حساس هفته ی بیست و ششم خواهد بود به این دلیل که تیم بادران با حضور در رده ی دوم جدول بعد از مس کرمان مدعی صعود به لیگ برتر است و از سویی نود ارومیه با حضور در رده ی هفدهم جدول خطر سقوط به دسته ی پایین تر را حس می کند و دو تیم برای رسیدن به هدف برای تصاحب سه امتیاز این دیدار برنامه ریزی کرده اند. تیم بادران اگر به سه امتیاز بازی دست پیدا نکند با توجه به فاصله امتیازی اندک و کثرت رقبا چه بسا رتبه ی دوم جدول را از دست دهد و نود ارومیه هم به خوبی متوجه شده است برای ماندن حتی در خانه حریفان هم باید برای کسب سه امتیاز بازی کند. همان طور که در هفته ی گذشته قشقایی در خانه ی صدرنشین به برتری ۳-۰ رسید. 

و اما در این بازی شاهد نبرد دو مربی استقلالی خواهیم بود. امید رضا روانخواه بعد از استعفای محسن عاشوری هدایت تیم بادران را برعهده گرفته و سیروس دین محمدی هم مدیر فنی نود ارومیه شده. البته اگر سیروس دین محمدی درگیر برنامه ستاره ساز نبود به عنوان سرمربی تیم نود ارومیه انتخاب می شد. سیروس دین محمدی پیش تر در تیم های راه آهن و شهرداری تبریز با وجود مشکلات مالی دو تیم مربی خوبی در لیگ یک نشان داد و امیدوار است  اینبار با راهنمایی های خود در نقش مدیر فنی سهمیه ارومیه را در لیگ یک حفظ کند.

تگ ها


بادران تهران دسته یک فوتبال ایران نود ارومیه فوتبال