بادران؛ چهارمین تیم امید رضا روانخواه در فصل جاری

با استعفای محسن عاشوری از بادران هدایت این تیم به امید رضا روانخواه محول شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نکته ی  جالب اینکه بادران چهارمین تیم امید رضا روانخواه در فصل جاری بازی ها محسوب می شود که این شاید یک رکورد جالب توجه از سوی این مربی باشد. اگر قانون قبلی در فوتبال ایران حکمفرما بود بدون شک امید رضا روانخواه نمی توانست با تیم بادران قرارداد امضاء کند. قانونی که می گفت مربی در طول فصل نمی تواند در بیش از سه تیم حضور داشته باشد. 

تیم ابتدای فصل امید رضا روانخواه خیبر خرم آباد بود که با سرمایه گذاری صورت گرفته به دنبال صعود به لیگ برتر است و امروز با عبدالله ویسی شرایط خوبی برای صعود به لیگ برتر دارد. نتایج امید رضا روانخواه به همراه این تیم قابل دفاع نبود بطوریکه بعد از چند هفته جای خود را به عبدالله ویسی داد که از هدایت تیم پیکان کناره گیری کرد. این مربی باتجربه با تغییر و تحولاتی که در کادر فنی تیم ایجاد کرده در دور برگشت بازی ها خیبر را به تیم دیگری تبدیل کرده بطوریکه در بیشتر بازی های دور برگشت حریفان را شکست داده و تنها در بازی با آرمان گهر شکست خورد. 

حضور امید رضا روانخواه در تیم شهر خودرو و در کنار سید مهدی رحمتی کوتاه مدت بود. او خیلی زود به تهران بازگشت و در ادامه به همراه مجید جلالی به تیم نساجی رفت تا این تیم را از بحران خارج کند. تلاش های آقا معلم و امید رضا روانخواه در نساجی با وجود میدان دادن به جوان ها و بازیکنانی که باشگاه در تعطیلات زمستانی به خدمت گرفت نتیجه ای به دنبال نداشت تا جایی که طرفین در صحبت هایی که با هم داشتند به نتیجه ی قطع همکاری در سایه ی تفاهم رسیدند. در ادامه ساکت الهامی هدایت این تیم را برعهده گرفت که به خوبی موفق به ایجاد تحول در تیم مازنی شد و امروز با نتایجی که نساجی گرفته شانس زیادی برای ماندن در جمع تیم های لیگ برتری دارد. 

و حالا تیم بادران. تیمی که در بازی پایانی خود و در غیاب چند بازیکن اصلی در حالی با نتیجه دو بر یک در برابر شاهین شهرداری بوشهر شکست خورد که چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت و موقعیت های خوب گلزنی را یکی پس از دیگری از دست داد. تیم بادران با حضور در رتبه ی دوم جدول مدعی دوم صعود به لیگ برتر است و به نوعی می توان گفتن تعیین سرنوشت در ۹ هفته ی پایانی به دست این تیم است. این تیم با ۳۱ گل زده تهاجمی ترین تیم لیگ یک به حساب می آید و امید رضا روانخواه در صورتی که موفق شود بادران را به لیگ برتر هدایت کند در ابتدای مسیر مربیگری به یک افتخار بزرگ دست خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

امید روانخواه سرمربی بادران شد

 

تگ ها


بادران تهران دسته یک امید رضا روانخواه فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال