بارتومئو: از تابستان برای بارسلونا دنبال مربی می‌گشتیم!

با اینکه هواداران بارسا مدت ها خواستار اخراج والورده بودند، بسیاری از بازیکنان و هواداران از مدل اخراج توهین آمیز او از مدیران بارسلونا انتقاد کرده اند....

ارنستو والورده که احتمال می رفت بعد از شکست تحقیر آمیز برابر لیورپول از مربیگری بارسلونا اخراج شود، تا امروز در مقام خود باقی ماند. در نهایت شکست سه بر دو برابر آتلتیکو مادرید نسخه او را پیچید و مدیران بارسلونا بدون مراسم خاصی والورده را اخراج کردند. اتفاقی که با انتقاد بازیکنان سابق بارسلونا مثل اینیستا روبرو شد. 

لحظاتی پیش بارتومئو، مدیر بارسلونا پیش از اولین کنفرانس مطبوعاتی کیکه ستین درباره اخراج والورده توضیحاتی ارائه داد: " ما از تابستان و بعد از شکست‌های فصل پیش مرتب با والورده صحبت کردیم و درخواست ما بهتر شدن تیم و نتایج بارسلونا بود. خیلی از هواداران خواستار جدایی والورده بودند، اما من اعتمادم را برای این فصل هم حفظ کردم. او مرد بسیار با شخصیت و مربی بسیار خوبی است. ما از والورده برای همه کارهایی که برای بارسلونا کرد، ممنون هستیم. اما بهبودی که انتظارش را داشتیم، اتفاق نیافتاد و در نهایت مجبور به اتخاذ این تصمیم سخت شدیم. کار اریک آبیدال این است که با کاندیداهای احتمالی مربیگری بارسلونا مذاکره کند و ما از تابستان با کاندیداهای این پست مشغول صحبت بودیم و این موضوع را البته رسانه‌ای نکردیم. ما ارتباط خودمان با والورده را حفظ خواهیم کرد و از او متشکریم.

 

اخبار مرتبط:

روزی که کیکه ستین والورده را در نیوکمپ تحقیر کرد / ویدیو
 

تگ ها


بارتومئو اخراج والورده کیکه ستین فوتبال