بارتومئو بالاخره قهرمانی اروپای بارسا را جشن گرفت

تیم فوتسال بارسلونا شب گذشته توانست برای سومین بار در ۱۰ سال اخیر فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هرچند فصل گذشته برای فوتبال بارسلونا اسف بار و با شکست تحقیرآمیز ۸-۲ به بایرن تمام شد ولی تیم فوتسال باشگاه توانست افتخارآفرینی کرده و شب گذشته عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را کسب کرد. این تیم با برتری ۲-۱ بر مورسیا توانست جام را بالای سر ببرد.

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا که این روزها با بحرانی بی سابقه مواجه است و به زودی علیه او رفراندوم برگزار خواهد شد، در سالن حضور داشت و از نزدیک قهرمانی تیمش را جشن گرفت. در دوران ریاست او از سال ۲۰۱۵ تنها دو تیم از بارسا توانسته اند قهرمان اروپا شوند. هاکی داخل سالن در سال ۲۰۱۸ و تیم فوتسال در سال ۲۰۲۰.

بارتومئو که بسیار خوشحال بود در پایان بازی گفت:« بهتر از این نمی شد و مثل همه هواداران بارسا بسیار راضی و خوشحالم. قهرمانی چمپیونزلیگ افتخار بزرگی است و بازیکنان و کادر فنی شایسته چنین موفقیتی بودند. از همه آنها تشکر می کنم و باید بگویم که در فصلی که از هر نظر به خاطر پاندمی کرونا عجیب بود، کار خارق العاده ای انجام دادند.»

بارتومئو در مورد شرایط تیم فوتبال باشگاه گفت:« در فوتبال تیمی جوان شده و با انگیزه را داریم که مطمئنم به ما شادی زیادی هدیه خواهد کرد.»

بیشتر بخوانید:

ٰلژیونر فوتسال ایران به تیم ملی حفاری اهواز آمد
تیم ملی فوتسال به دنبال برپایی اردوی متصل به مسابقات قهرمانی آسیا

 

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو بارسلونا