بارتومئو بدتر از گاسپارت، این بدترین دوران بارسلوناست

یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا انتقادات تندی را نثار کادر مدیریتی فعلی باشگاه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا پس از یک سال بدون جام و به خصوص بعد از شکست سنگین ۸-۲ از بایرن، یکی از بدترین مقاطع تاریخ خود را سپری می کند.

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه این روزها از هر جهت تحت فشار است و علی رغم اخراج کیکه ستین و انتصاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید و نیز مشخص کردن ماه مارس به عنوان تاریخ جدید انتخابات ریاست باشگاه، روزی نیست که در رسانه ها مورد انتقاد قرار نگیرد.

آگوستین بندیتو نامزد ریاست باشگاه بارسلونا جدیدترین کسی است که از بارتومئو به بدترین شکل انتقاد می کند. او به رادیو مارکا گفت:« در شرایطی بسیار نگران کننده به سر می بریم و شاید این بدترین مقطع تاریخ بارسا به خصوص از لحاظ بدهی ها حداقل در هزاره جدید باشد. اینکه بارتومئو ۸۰۰ میلیون یورو وام بگیرد، نگران کننده تر از انتصاب مربی جدید است.

آوردن یک مربی بزرگ و ارائه پیشنهادی یک ساله به او در این شرایط بسیار سخت است با این حال کومان از اسطوره های باشگاه است و یک مربی باتجربه. کومان قطعا یک سال مربی بارسا خواهد بود ولی باید دید او مورد توجه رئیس بعدی نیز خواهد بود یا خیر. الان هیچ نامزدی نمی تواند از مربی خاصی نام ببرد.»

بندیتو ادامه داد:« بارتومئو و رئیس قبلی یعنی ساندرو راسل حتی از خوان گاسپارت(رئیس بارسا بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳) نیز بدتر هستند و این را به خوبی نیز ثابت کردند. همه به یاد داریم که بارتومئو باشگاهی را در چه شرایطی تحویل گرفت و چگونه به هیئت مدیره بعدی تحویل خواهد داد.»

لازم به ذکر است که بارتومئو طبق قوانین، حق شرکت در انتخابات بعدی را نخواهد داشت و پس از ۶ سال از ریاست کنار خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

بارسلونا پس از ۳۱ سال در لالیگا تنها شد

خرید جدید بارسلونا به کرونا مبتلا شد

 

 

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان بارسلونا فوتبال