بارتومئو: هیچ بازیکنی نمی‌تواند جای خالی مسی را پر کند

رئیس بارسلونا به تمجید از مسی پرداخته است...

رئیس بارسلونا به تمجید از مسی پرداخته است

رئیس باشگاه بارسلونا در مورد تمدید قرارداد مسی صحبت کرده است.

به گزارش مدال، جوزپ ماریا بارتومئو، رئيس باشگاه بارسلونا می‌گوید لیونل مسی بعد از سال 2021 هم در این تیم توپ خواهد زد.

مسی در حال حاضر تا سال 2021 با بارسا قرارداد دارد و البته می‌تواند در تابستان 2020 به طور رایگان به تیمی درجه دو که از بزرگان اروپا نباشد، بپیوندد. بارتومئو چندی پیش اذعان داشت باشگاه روی تمدید دوباره قرارداد این نابغه آرژانتینی کار می‌کند چون از نظر آنها مسی می‌تواند چندین سال دیگر در بالاترین سطح بازی کند.

به گزارش موندو دپورتیوو، رئيس بارسلونا می‌گوید:

"به آینده بدون مسی هم فکر می‌کنیم ولی تا آن زمان هنوز فاصله زیادی داریم. مسی هنوز جوان است و 31 سال دارد. عملکرد او بسیار خوب بوده و هر سال بهتر و بهتر بازی می‌کند و من نمی‌دانم چطور این کار را انجام می‌دهد. وقتی مسی کفش‌هایش را بیاویزد یا از بارسا خداحافظی کند، هیچ بازیکنی نمی‌تواند جایش را پر کند. غیرممکن است. بعد از مسی هیچ بازیکنی نیست. نه در بارسا و نه در هیچ تیم دیگری. مربی تیم در آن مقطع باید تصمیم بگیرد تیم در غیاب لئو چطور بازی کند. با این همه معتقدم مسی بعد از 2021 - زمان اتمام قرارداد فعلی - هم در بارسا خواهد بود.

نقل و انتقالات؟ سه بازار عمده مد نظر ما هستند. برزیل، هلند و به خصوص فرانسه. بهترین استعدادها در این سه کشور تولید می‌شوند. رابیو؟ هیچ تماسی با او برقرار نشده و با باشگاهش هم مذاکره‌ای اخیرا نداشتیم. اگر مذاکره‌ای هم بود به شما نمی‌گفتم. در حال حاضر تنها چیزی که درباره رابیو قطعی است این است که از ابتدای جولای بازیکن آزاد است. برنامه‌های باشگاه برای فصل بعد هنوز اجرایی و نهایی نشده است. از ماه مارس این اتفاق رخ می‌دهد."